Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Gyanakszom a...

Mit tegyek? Gyanakszom a páromra és a nővéremre, ugye értitek hogy hogyan. Már szóltam a páromnak és azt mondta h. e vagyok. Vele sokkal jobban elvan, nevetgélnek, félre vonulnak meg ilyenek. Már ott tartok hogy gyűlölöm a nővérem .

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Megértem,de szerintem maradj higgadt,és ne kiabálj,mert akkor márcsak azért is csinálják.

Beszlkd meg a nővéreddel,hogy mi a szándéka...ha jóban vagytok tuti megoldjátok! sok sikert

2010. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ülj le a nővéreddel beszélgetni.. és utána a pároddal is, csak utána ne legyen belőle veszekedés.
2010. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
nem igazán érthető, mit akrsz, de szerintem kérdezd meg hogy ez most mi is. ha előled vonul félre a nővéreddel, az baromi gáz. ne gyűlölködj, kérdezd meg a párod is meg a nővéred is hogy ez most ez most mi.
2010. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Ha vele el van haveri szinten, és csak jeleket keresel, de nincsenek tulképp, akkor nagyon féltékeny vagy. Vannak más ráutaló jelek is? (pl. simogatják egymást, vagy a párod indokolatlanul későn jön haza....stb?)

2010. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Sztem megcsal, főleg ha félre is vonulnak!Nővéreddel kell beszélni, nem a barátoddal!Bár mindketten tagadni fogják!
2010. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Sziaa.:)

én nem vagyok tapasztalt ilyen téren, de én a tesómmal voltam úgy, hogy tudtam hogy gáz van, csalja a férjét. valahogy ezt megérzi az ember. ha te is így gondolod, próbáld meg kideríteni.ehet hülyén hangzik, de azt tudod, hogy önként úgysem vallják be?:) kérdezgesd őket, hozd a nővéred olyan szituba, hogy biztos tudd mi van.:) amúgy mond el neki, olyan dolgot mit csak a pároddal tudhadtok. ha elpirul nem akar róla beszélni, gázvan.:) és hidd el ezt nem lehet jó színészi képességekkel sem titkolni.:) a pároddal meg ne próbál megbeszélni, a férfiak ilyenek.:D vagyis úgy próbáld meg, hogy látod, hogy a tesóddal milyen jól elvan, stb. esetleg hagyd őket, kettesben, és hát tudod...:)

azért drukkolok!:)

2010. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A nővéremnek férje és gyerekei is vannak, a férje meg egy "állat" ha feldühödik és félek hogy ha beszélek vele, a nővéremmel és megtudja ezt a férje akkor bántani fogja vagy ilyesmi.Gyűlölöm is és egyben féltem is azért.A párommal beszéltem és persze tagadja.
2010. aug. 15. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csalna vele, akkor előtted semmit sem csinálnának, nem hogy félre vonuljanak. Hát hülyék szerinted? Azt valszeg észre sem vennéd.
2010. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!