Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám miért nem mutat be...

Édesapám miért nem mutat be minket egymásnak a barátnőjével?

Figyelt kérdés

20 éve tart a kapcsolatuk, de még sosem találkoztam vele, csak "tudom, hogy van", vélhetően ő is rólam (fia vagyok). Próbálok rájönni, mi a gát, hogy soha nem akarta, hogy megismerjük egymást? (Édesanyám már nem él, erre is gondoltam, esetleg emiatt).


Vagy létezik az, hogy valaki egy nőt annyira szeret, hogy szégyelli a fia előtt ezt az érzelmet? Vagy totál nem értem.


2021. jan. 21. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Lehet meleg apukád?
2021. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg a lány veled egyidős?
2021. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
20 év alatt csak ő járkált el hozzá, és te sem láttad még egyszer se? Wow
2021. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Én nem agyaltam volna ezen 20 éven át, hanem réges rég rákérdeztem volna.
2021. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Savlekotő ***** válasza:
89%
Lehet ismered mert például egy veled egykorú lány,vagy apád rejtegeti az identitását. 20 év alatt egyszer se láttad,ez nem kerek. Ha valakit így bujtatnak azt szégyellik, vagy akár egy házas ember nő is lehet,különben fel lenne vállalva a dolog..
2021. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

70 évesek mind a ketten, ennyit azért tudok róluk :) és nő, nem férfi a párja :D


De igaz, kicsit én is hibás vagyok, sosem forsziroztam a dolgot

2021. jan. 21. 22:18
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet, hogy asppergeres vagy ilyesmi apukád, aki másképp észleli az emberi kapcsolatokat?
2021. jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Ezen azert mosolygok. 50 eves volt apukad es lett egy baratnoje es te akkor mondjuk voktal 20 eves es most 40 eves korodban kezd erdekelni? Atgondolva ha ez velem tortenik en akkor lennek igy, ha 20 evesen javaban elem az egyetemi fiatalkori eletem aztan utazok karriert epitek vagy szeretkezek fuvel faval es messzire leizelem az 50pluszos ozvegy apamat, hogy azzal mi van. Es messze is elnek, igy ha veszem a faradtsagot, hogy apam meglatogatom de nincs ott a barinoje akkor nagyon nem forszirozom. Veled is ilyesmi tortent?


Apud meg velhetoen olyan baratnlvel lehet egyutt aki 1. vagy is.erkedesuk elejen hazas volt 2. Apadhoz hasonloan megozvegyult/elvalt vagy nagyon szereti a fuggetlenseget es nem akartak osszekoltozni 3. Tavkapcsolat es pl a nonek is voltak eleg nagy gyerekei vagy mar u okai is vannak azota es nincs kedve apadhoz koltozni es apadnak se hozza, igy apad foloslegesnek erezheti hogy most bemutasson neked valakit, akivel vegul is nem is olyan igazi egyuttelos kapcsolatban van.



Ha most igy 20 ev utan megis kivancsi vagy a nore, akkor menj haza apadhoz es mondd na papuska vegre van idom nekem is itt leszek 2 hetig es vegre megismerhetem a baratnodet, mikor hivod at? :-)

2021. jan. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Mennyit tudsz róla? Biztos, hogy ugyanaz a barátnője 20 éve? Nem lehet, hogy csak nem akarja elmondani, hogy éppen kikkel és mennyi ideig van együtt?
2021. jan. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Apu, szívesen megismerném a Katit. Ennyi.


Ha apukád özvegy volt, amikor megismerte, akkor lehet az egy gat benne, hogy te esetleg rosszul viselted volna, hogy valaki anyád helyébe lepett

2021. jan. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!