Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan köszönjek el a családta...

Hogyan köszönjek el a családtagjaimtól/barátaimtól/számomra fontos emberektől mielőtt elalszom?

Figyelt kérdés

Elég béna kérdésnek hangzik, de a szimpla jóéjt/jóéjszakát/aludj jól/álmodj szépeket már kicsit unom😅

Nem tudtok valami frappáns elalvás előtti elköszönést?



2021. jan. 25. 10:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Semmiféle "frappáns" elköszönés nem kell, söt szerintem kifejezetten zavaró lenne. A jó éjszakát tökéletesen megfelel
2021. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

A nagymamám mindig úgy köszönt el kislánykoromban, hogy "jó éjt, szép álmokat, bajuszos angyalokat".

Meg volt egy belsős viccelődésünk, hogy mindig megkérdeztem, mit álmodjak, ő meg rávágta, hogy piros autót - majd kötünk rá masnit és húzzuk magunk után. :)


Ez másnak nem vicces, mert családon belüli sztori, ilyen saját szokásokat ti is tudtok kialakítani magatoknak.

2021. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
A bajuszos angaylok nálnuk is mindig téma volt elalvásnál :) Mai napig jó érzéssel tölt el, mert a gyerekkoromra emlékeztet, ahogy próbáltam elképzelni egy bajuszos angyalt :)
2021. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Én a gyerekeimnek időnként olyat szoktam mondani, hogy "Álmodjatok napsütötte réttel és felettük szálldogáló pillangókkal!".
2021. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Olyan a kérdésed megfogalmazása, mintha öngyilkosságot terveznél.
2021. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Nekem kiskorom óta ez megy anyukámmal: szép álmokat, repdeső bogarakat, szeretlek😊
2021. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Bajszos angyalokat - apával mondtuk mindig :)


Anyával csak jóéjt puszi volt, mert ő aztán olvasott, vagy apával ücsörögtek még kinn kicsit kettesben.

2021. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
91%
Szép álmokat, rózsás csókokat. Én ezt ismerem :)
2021. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Én egyikről se hallottam még, de aranyosak. :D

Én a lányomtól elköszönök, hogy jó éjszakát, szép álmokat, és előrevetítem hogy miért érdemes gyorsan aludnia, mi lesz másnap, mire gondoljon, hogy vidáman aludjon el és vidáman keljen. (10 éves)

Egymásnak csak annyit mondunk a férjemmel, h jóéjt és már alszunk is. :D

2021. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
9-es: ez nagyon aranyos :)
2021. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!