Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha apám ilyenen kiakad?

Normális ha apám ilyenen kiakad?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap délután azt történt, hogy a nagynéni írt anyámnak hogy jön hozzánk. Visszaírt neki akkor hozza apámat is haza ha már jön. Nem mondta a nagynéni de a párja is jött amivel szerintem nem volt baj, lényegtelen. Mint kiderült, ezen is kiakadt édesapám. Aztán ugye itt voltak és az is baj volt, hogy apám nem tudott leülni enni. Simán le tudott volna, csak úgy történt volna az az evés, hogy közben mellette beszélgetnek. Nem értem miért kell ezen kiakadni. Üvöltözött anyámmal és a seprűt is felkapta majd lecseszte a földre. Ma meg Messengeren ilyet írt édesanyámnak: r.hadnál meg te bagós p.icsa... Nagyon rossz így is a kapcsolatuk, csak elviselik egymást.

2021. jan. 28. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem segíthetsz rajtuk. Valószínűleg édesanyád is hibázott a múltban, amiért édesapád ennyire ingerlékennyé vált, bár ki tudja. De nem szabad ezen agyalnod. Én se agyaltam a szüleim párkapcsolatán (nekik se volt jobb). Építsd az életed, valósítsd meg az álmaidat, éld ki magad és lehetőleg tényleg ne gondolj a szüleid helyzetére. Lehetne ennél talán rosszabb is.
2021. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Savlekotő ***** válasza:
50%
Már kérdeztél tegnap is,16 vagy gondolom,váljanak el,bár normális nő lakhatásért sem lesz kutya h lepi -csázzák meg seprűvel dobálják,mert nem teszi apa elé a kaját azonnal,normális apa meg nem idegbeteg és nem cselédnek nézi a feleségét.. Bár normális nő meg dolgozik. Utálják egymást,lakhatási házasságban élnek,el kő válni,nem tovább adni a csodálatos családi mintát ahol ez a kommunikáció a szint a családi lövészárokban.. Lehet lepontozni..
2021. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudsz nekik segíteni, és ha ezen gondolkodsz, idővel csak belebolondulsz a tehetetlenségbe, és megfeledkezel a saját életedről. Koncentrálj magadra, építs ki jó kapcsolatokat. Keress új, követendő mintákat, próbáld meg kialakítani a saját értékrendedet.

Ne érezz bűntudatot azért, mert ők boldogtalanok.

2021. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Az egész házasságuk nem normális, érettségizz le vagy szerezd meg a szakmunkás-bizonyítványodat, és húzzál el otthonról albérletbe, akár csak egy szobába is.
2021. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Miért ne lehetne normális, vagy legalább is érthető ? Apád megszokott ritmusát megzavarták. Éhes és nem tudja a megszokott módon elfogyasztani a vacsoráját (egész napi munkája után, amikor már lazítani lehetne. Ráadásul anyád dohányzását is nehezen viseli el (ez szintén érthető, ha apád nem dohányzik). Valószínűleg a nagynénédet sem kedveli túlzottan, nagynéni pasiját se nagyon, szóval szegény apád nem tud leengedni.
2021. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki. Nem házasok csak együtt élnek...
2021. jan. 28. 18:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Sok enber agresszív, ha éhes:) Érthető, ha nyugit akart, mikor hazaért.
2021. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
8as de azért akkor sem kéne seprűvel közelíteni anyám felé...
2021. jan. 28. 19:07
 9/13 Savlekotő ***** válasza:
Anyád el is hagyhatná az agresszív apádat,igen ám csak akkor dolgozni is kéne. Totál diszfunkcionálisak vagytok,erre nem mondanám hogy család,ez borzalom..
2021. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy ideje rájöttem erre... Kiskoromban mindig apámmal voltam, felnéztem rá, most már tudom mekkora bunkó tud lenni és szomorúvá tesz.
2021. jan. 28. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!