Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatestvérem nem hívott meg...

Unokatestvérem nem hívott meg az esküvőjükre, de ha ilyen semleges kapcsolatban vagyunk lehetséges én sem hívtam volna meg. Viszont rosszul esik. Miért üthetett ez most annyira szíven?

Figyelt kérdés
Semleges kapcsolatunk van és ha ez így maradna az én esküvőmig én sem biztos, hogy bővíteni akarnám a vendéglistát ilyen emberekkel. De eléggé fáj és ismerem magam annyira, hogy ezen után már nem fogok tudni rá úgy nézni ahogy eddig

2021. jan. 31. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Esküvőn nem csak a mennyasszony, vőlegény, és a tanúk vehetnek most részt?
2021. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

1.Azt hív meg akit akar

2. Lehet ennyire volt csak pénz nekünk 15 fős volt az esküvő azokkal akikkel napi szintű a kapcsolat.

3. Vírus van .

4. Nem kötelező azt hívsz meg te is akit akarsz

5. Felnőtt ember vagy megkérdezheted nyugodtan mi volt az oka annak,hogy nem kaptatok meghívást

2021. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet, hogy a mostani helyzet miatt nem hívott meg? Tudod, a korlátozások miatt.

Ilyenkor sajnos szelektálni kell, már bocsánat a kifejezésért.

Szerintem ez ne bántson. Mahd ha a te esküvődig jóba lennétek, akkor sztem ne legyen harag benned, de semlegesen lennétek egymással, akkor meg legalább nem kell viszonoznod a meghívását. :-)

2021. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom akkor lesz az esküvőjük, amikor már lehet rendezvényeket tartani. Bár ki tudja, az mikor lesz.

Talán azért esik rosszul, mert a bezártságtól már kivagy te is, így érthető módon mennél bárhová. De lehet, hogy ők is éppen ki tudják majd fizetni az esüvőt. Pénzügyileg sok ember van rossz helyzetben a vírus miatt.

Most viszont tényleg csak két tanúval, szülőkkel lehet esküdni.

2021. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Nekem csak akkor esne rosszul, ha tudomásomra jutna, hogy olyan embereket pedig meghívott, akik hasonló státuszban állnak számukra, mint én, engem pedig ezzel a gesztussal szó szerint emberszámba sem vesznek.
2021. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha semleges kapcsolatban álltok egymással, akkor miért várod el, hogy meghívjon az esküvőjére? Én sem beszélek az unokatestvéreimmel, és fixen nem hívnám el őket az esküvőmre, több okból is:


- Nem beszélünk, ezért nincs az eszembe hogy meg kéne hívni, és elfelejtem

- Akivel nem vagyok jóba, azt minek hívjam meg?

2021. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Semleges kapcsolatban" vagyok több, mint 7 milliárd emberrel.

Ha mindet meghívnám, nem tudnám a bulit kifizetni.

.

Melyik jó barátom meghívását hagyjam ki, hogy bárki semlegest meghívjak?

2021. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezek alapján te csak bulizni vàgysz, azt írod te sem hivnàd meg, és nem bővitenèd ilyen emberekkel a vendèg listàt. Akkor te miért várod, hogy ilyen ember hivjon meg? Ne haragudj, de ez kicsit olyan most, hogy hivjon meg, te eszel iszol, neked ez jár, de te ő rá nem vagy kíváncsi... Két éve volt esküvőnk, csak azt a rokont hívtam, akivel legalább èvente pàrszor beszèlek, eszembe se jutott volna meghívni olyat, akitől soha meg nem kèrdezem, hogy van, de elvàrnàm hogy miattam költekezzen.
2021. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Ne vedd ennyire magadra, valószínűleg úgy döntöttek, hogy csak hozzájuk legközelebb álló családtagokat és barátokat hívják meg, ti pedig annyira nem vagytok jóban. Nem is értem miért zavar ennyire, hiszen te is írtad, hogy fordított esetben te se hívnád meg őt.
2021. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Savlekotő ***** válasza:
87%
Sose értem az ilyen kérdéseket,eleve rossz a kapcsolat alig van kapcsolat,de nyinnyogtok,nem hívott meg te se hívod meg probled solved..
2021. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!