Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első házasság név változás?

Első házasság név változás?

Figyelt kérdés

Első házasság esetén ingyenesen igényelhető új okmányok vagy ezért külön füzetni kell? Illetve kb mennyi idő mire ezek készen lesznek?

Nem arról van szó hogy csorok vagyunk de jobban szeretek tisztába lenni a dolgokkal illetve akkor mikor megyünk csináltatni nyilván vinnénk a pénzt.



2021. febr. 13. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem füzetni, hanem fIzetni!!!!


Másrészt teljesen mindegy, hányadik hazasságkötésröl van szó, ugyanazok a szabályok érvényesek rá!


A személyinél ingyenes a névváltozatás, a több nem egyforma

2021. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem minden okmány csere ingyenes volt. Jogsit nem tudom, mert azt még nem csináltattam újat.
2021. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Köszönöm, hogy törölve lett a válaszom. Benne volt minden, miként lehet elintézni és hova kell menni, hogy el tudd intézni pontról pontra.
2021. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó én nem töröltem senki válaszát.
2021. febr. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!