Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a bátyám barátnőjének...

Szóljak a bátyám barátnőjének vagy várjam meg míg a szüleim elintézik?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok otthon lakok,a bátyám 23 éves ő is otthon él. Mióta dolgozunk mindkettőnknek be kell szállnia az otthoni dolgokba.

A baj az hogy bátyám barátnője 3 hónapja itt lakik és most a szüleim mondták következő honaptól több pénzt kell adjunk. Azért mert van 1 plussz fő aki nem ad semmibe.

Én nem akarok adni többet,mondtam vagy szóljanak a csajnak hogy perkáljon vagy a többletet fizesse a bátyám.

Szüleim azt mondták hogy ha nem tetszik el is költözhetek. Fognak szólni majd a csajnak is h szálljon be a dolgokba és akkor majd nekünk is kevesebbet kell leadni de addig ez van.


2021. febr. 14. 09:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg a csajnak hogy fizessen. Nem a te dolgod eltartani
2021. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk a szüleid sem normálisak hogy veled akarják fizettetni a tesód csaját
2021. febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Azt mondják h ez csak átmeneti es majd szolnak neki. De mikor? Már mikor ide költözött szólhattak volna neki...
2021. febr. 14. 09:13
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Nekik kínos szólni, kínosabb, mint tőled kérni plusz rezsit.

Tesóddal beszélj, mondd meg neki, hogy azonnal kezdjenek el beszállni rendesen a rezsibe, különben elköltözöl, és akkor rájuk több rezsi fog jutni (fűtés, net, szemétszállítás és hasonlók függetlenek attól, hányan laknak a házban, ha kevesebben fizetik, akkor fejenként többre jön ki).

2021. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%

Én is a bátyámmal beszélnék, aztán ők intézzék egymás között a csajjal.

Vagy fizesse a differenciát a bátyád, ha a csajnak nincs jövedelme.

2021. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Azért az is elmond sokat, hogy a csajnak eszebe nem jut beszállni a közösbe. Vagy esetleg nincs saját keresete?
2021. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
29%
hány éves a lány?
2021. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
2021. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Bátyáddal beszéld meg.
2021. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%

Na, én holtbiztosan nem adnék egy fillérrel sem többet, ha megsértődnek, fenyegetnek, akkor sem.


Te sajnos eleve nagyon papucs vagy, szó nélkül tűrsz mindent, persze hogy ott használnak ki, ahol tudnak.

Állj már a sarkadra, te szerencsétlen!

2021. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!