Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás elött minden férfi...

Válás elött minden férfi menekül a gyerekeitől?

Figyelt kérdés
Válunk a férjemmel.5 hónapja különélünk.Neki egy kapcsolata van egy nővel aki 2 gyerekes anyuka.Sokáig titkolta majd az utolsó hetekben hónapokban lebukott.Szóval menekül ha meglátja a gyerekeit.Ezelőtt rendkivül jó apuka volt.Mindent megvett,megtett a gyerekeinek.Amit én nem ő azt is.Úgy adta be a válást hogy én megcsaltam folyamatossan és a gyerekei nem az övéi,apasági tesztet kér a 15,13 éves gyerekeire.Persze ebből semmisem igaz.A tesztet megcsináltatom,100%biztos vagyok az eredményben.A lényeg az h a gyerekeim szembesültek ezzel és lelkileg megviseli őket ez a szemét dolog.A férjem azt mondta tegnap a testverenek h menekülnie kell mert en rányomom a gyereket akik nem is az övéi.Ezért a lányom elöl elszaladt.Kezében a telefonnal amiben a nő adja az utasításokat.Mással is volt ilyen?Olyan érzés mintha ami ő tesz ezzel a nővel rám nyomná és feltételezi h hasonlókat tettem.
2021. febr. 25. 08:54
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
96%

Hogy a pasi akutan nem normális, az nyilvánvaló.

Így akkor se viselkedik az ember 13 meg 15 éves gyerekekkel, akiket 13 ill. 15 éven át nevelt, ha tényleg kiderülne, hogy nem a vér szerinti gyerekei. Semmi emberi vonzalom nem alakult ki benne a srácok iránt ez alatt az idő alatt? Csak azért foglalkozott velük éveken át, mert az "ő gyerekei"? A felnőtt barátomnak se fordítok így hátat, még akkor se, ha ő csinált valami negatív dolgot (extrém eseteket kivéve). Itt pedig olyat hoz fel indoknak az apa, amihez a gyerekeknek semmi közük, még akkor se, ha igaz lenne.

Ha elé rakod az apasági teszt eredményét, akkor majd megint keblére öleli őket???A gyereket őszintén sajnálom.

Érezz velük együtt, és próbáld őket megnyugtatni, nem bennük van a hiba. Sajnos a felnőttek néha megbolondulnak, az apjukkal is ez történt. De egészen biztos, hogy egyszer magához tér, és iszonyúan fogja szégyellni, ami történt. Akkor majd az ő kezükben lesz a döntés, megbocsátanak-e neki.

2021. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
24%
Az itt kiírt kérdések szinte mindegyike általánosításra alapul?
2021. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az exed simán elmebeteg.

Az apaságit csak a gyerektartás miatt csináltasd meg, a további kapcsolatot meg ne erőltesd a gyerekek és közte, mert totál egészségtelen.

2021. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
97%
az en apam harcolt ertunk a valaskor, felugyeleti jogot akart, mindig visz minket mindenhova stb. vannak vele mas problemak sajnos, ami nem teszi felhotlenne a viszonyunkat, de az biztos hogy nem minden apa mond le a gyerekerol amint elvalik.
2021. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
97%

A konkrét kérdésre válaszolva: NEM!


A te férjed nem normális, örülj, hogy megszabadultál tőle!

Az apaságit meg nem neked kell kezdeményezned, hanem neki és ha az eredmény téged igazol, akkor azt neki kell fizetnie, ami nem lesz két fillér.

2021. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim válasza:
98%

Ha ez igaz, akkor sajnálom, hogy egy ilyen pasit fogtál ki, és a gyerekeid most még talán szomorúak, de lehet, hogy hosszú távon jobban járnak, ha egy ilyen ember nem része az életüknek.


Viszont a kérdésedre válaszolva, nem, nem mindem férfi ilyen a válás után. Ez csak egy nagyon extrém eset. Vannak férfiak, akik a válás után nagyon is szeretnék megtartani a gyerekeket, csakhát a bíróság mindig az anya részére ítéli őket. Ismerek viszont olyan párt is, akik a válás után közösen megegyeztek, és az apánál maradtak a gyerekek, igaz ott már 15 és 17 éves lányokról volt szó, tehát nem kicsikről.

2021. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
84%
azért így szerintem nem, bár a férfiak többsége kicsit mindenképp kerüli a régi családját, mert a következővel foglalkozik.
2021. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
94%

Az én exem is menekült, válás után nem is kereste őket.

Előtte ő is mindent megtett, megvett nekik. Jó apa volt, legalábbis úgy tűnt.

2021. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
91%

Neked nem kell kérni apaságit, majd kér ő, nehogy már te fizess az ő baromságaiért. A gyerekekkel a lehető legtárgyilagosabban beszélj az apjukról, ne szidd előttük őt, a kettőtök közötti konfliktushoz nekik semmi közük,és azzal, hogy apuka belerángatja őket, csak maga alatt fűrészeli a fát.

Megborulásról meg annyit, hogy sógorom sok éve elvált, de a huszonéves fiával nagyon jó a kapcsolata a mai napig, rendszeresen beszélnek és hetente/kéthetente találkoznak is, az exnejét sem szidja soha, tisztelettel beszél róla.

2021. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanígy jàrtam, csak ő egy 3 gyerekessel jött össze. A sajàtja nem érdekli. Szerintem egyrészt ott a rózsaszín köd még, mivel nagyon szerelmes. Màsrészt viszont nincs "pofàja" a gyereke szeme elé kerülni.
2021. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!