Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha az elvált...

Normális az ha az elvált apuka a gyerekeit azzal kompemzálja , h mindent megvesz (iphone, shopping stb.) nekik és a gyerekei rabszolgája?

Figyelt kérdés

A páromnak van 2 gyereke az előző házasságából és mindent azonnal megvesz nekik.Mindig az van amit ők akarnak, mert hát szegények lelki sérültek a válás miatt. Pedig az anyjuknál és apjuknál is 1-1 hetet töltenek felváltva.


Miután találkoztam velük rájöttem cseppet sem lelkisérültek,inkább élvezik a szituációt , h mindenhol az van amit ők akarnak.



#válás #Elvált szülők gyerekei #Kompemzálás
2021. febr. 28. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Hú, kérdező, hogy te itt mit fogsz kapni...!
2021. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem nem normális,van olyan hogy megveszel nekik dolgokat amikre szükségük van , de nem kell el kényeztetni őket ez viszon már az , -bírom ezt a mai gondolkozást hogy jaj lelki sérült lett a gyerek a válás miatt ezért veszek neki minden félét ,es akkor már nem lelki sérült? Inkább foglalkozzon velük töltsenek időt együtt kiránduljanak, filmezzenek ,-beszélgessenek ,de az a módszer csak arra jó hogy be tömje a szájukat....nem beszélve róla hogy ha mindent meg kapnak, lehet felnőtt korukban majd vissza nyal a fagyi mikor a saját lábukra kell álljanak.
2021. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Minek kezdtél olyannal akinek van gyereke ha tudtad hogy képtelen vagy elviselni ōket?
2021. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3# nem.tudtam h ez mivel jar, es nem tudtam, h a parom milyen apuka..
2021. febr. 28. 10:00
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
A külső szemlélő oldaláról nem normális. Az apa és a gyerekek oldaláról normális. Helyesnek nem helyes, de az ő dolguk. Ha nem tetszik, nem szabad ebben a kapcsolatban lenned.
2021. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez az időszak nálunk csak a válás utáni egy-két évig tartott. Igaz, mi nem tárgyakat, inkább élményeket kaptunk, sokkal többet jártunk pl moziba, gokartozni vagy csak utazni, fürdőbe, mint amikor házasok voltak. Igaz, nálunk a láthatás kéthetente hétvége volt, és azt az időt szerette apukám kimaxolni. Szerintem ez normális, de ha megosztott felügyelet van, akkor nem jó irány az elkényeztetés, viszont az elvált szülőknél gyakori a gyerek szeretetéért való versengés, ebben pedig minden ezközt bevetnek, ami van. Előbb-utóbb megunják majd a szülők ezt.
2021. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Hogy a fenébe nem tudtad, ha felváltva gondoznak?
2021. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Örülj, hogy neked azokra a dolgokra nem kell költened.

Most már hiába reklamálsz, hogy nem ilyen lovat akartam.


Inkább az zavar téged, hogy te nem tudsz olyan színvonalat adni a gyerekeknek.

2021. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Semmi közöd hozzá.
2021. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek hülyék lennének nem kihasználni ezt a helyzetet.
2021. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!