Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, ha a...

Normális dolog az, ha a páromat zavarja, ha itthon vagyunk a 3 hónapos lányunkkal? Mit tegyek, hogy ez a feszültség oldódjon?

Figyelt kérdés

Eddig is éreztem rajta, hogy feszült, néha olyan zavart. De most délután ki is mondta, hogy idegesíti, hogy mi itthon vagyunk, mert tőlünk semmit nem bír csinálni rendesen, mert frusztrálja (!) a jelenlétünk és nem tud koncentrálni. Úgy, hogy nem is egy emeleten, vagy egy légtérben vagyunk, mert én ébredés után leköltözök a picivel a nappaliba, ha jön valaki, akkor az étkezőben vagyunk, a párom meg fent van vagy a hálószobánkban, vagy a dolgozó szobában.


Tegnap is azért kapott idegrohamot, mert keresett szövegkiemelőt, én adtam neki lentről, majd lehozza, hogy az egy sz__r és nem fog, ki van száradva, nézzem meg. Majd hozzávágta a falhoz, hogy nem igaz, hogy nem tudok figyelni, hogy jót adjak oda, azzal ment el 10 perce, hogy szerencsétlenkedett azzal. Utána elment futni, hazajött, kérdezem, hogy milyen volt, sikerült-e kiengednie a gőzt, erre hogy hagyjam már békén, mit kérdezgetek egyfolytában?!


Ezzel a viselkedéssel az én kedvemre is rányomja a bélyeget.


2021. márc. 2. 17:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
92%
Az nem normális, hogy ha ilyen, miért költözött össze veled. Én nőben vagyok hasonló, utálok egy légtérben, házban lenni másokkal - de nem is keresek párt vagy szülök gyereket.
2021. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt ez. Együtt élünk már 3 éve.
2021. márc. 2. 17:23
 3/93 anonim ***** válasza:
82%

Ez van amikor belevágsz egy kalandba és menet közben derül ki hogy bizony lehet ezt mégse kellett volna.

Nyugi, kb az emberek nagyrésze így jár, az átlaghoz tartozol.

Mit kell ilyenkor tenni?

Mivel visszacsinálni már nem lehet, ezért előrefelé kell nézni és úgy csinálni a dolgokat hogy jó legyen, mert jelenleg nem az!

2021. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 alletta ***** válasza:
36%
kié a ház? a gyermek az övé?
2021. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
23%

Mennyi időt töltesz vele amikor alszik a gyerek?


Ha állandóan a gyerek az első és nem vonod be a gyerekezésbe se, neki meg csak a pénzkeresés marad, és szex sincs, akkor ne csodálkozz, hogy olyan mintha a tökein táncolnál...


Anyós van? (viszonyotok?)


Legalább szoktatok együtt enni? (mármint nem az anyóssal)

2021. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 A kérdező kommentje:

Miért gondoljátok, hogy egy gyerekfüggő, másról beszélni sem tudó nő vagyok?


Közös a ház és a lányunk is.

Attól, mert anya lettem, nem szűntem meg nőnek lenni. Ugyanúgy eljárok fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűröshöz és a 6 hét letelte után visszatért a sport is az életembe. Ezekkel csak arra célzok, hogy adok magamra és igényes vagyok, nem egy babakaki szagú, nonstop pizsamában/melegítőben lévő anyuka lettem, akin 0-24 rajta van a gyerek.


A szüleink nem velünk élnek, teljesen normális velük a kapcsolatunk.

2021. márc. 2. 17:38
 7/93 alletta ***** válasza:
95%

oké, te kb. rendben vagy, ez jön le írásodból. párodnak esetleg a munkájával kapcsolatban lehetnek problémái, vagy lehet barátnője?

valami miatt ingerült, szinte hisztis.

mióta viselkedik így?

2021. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
78%
Tervezett gyerek volt?
2021. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a fajta embert a saját fegyverével tudok lenyugtatni, és legyőzni. Mi az, hogy a közvetlen családjának azt mondja, hogy zavarják? Állj a sarkadra, és ne azt kérdezd, hogy ki tudta-e engedni a gőzt, hanem mond neki, hogy menjen még egy kört, aztán gondolkodjon el rajta, hogy fontosak vagytok-e neki egyáltalán!?
2021. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó: a fiúkak valóban nem akarnak, a férfiak viszont talán még jobban is akarnak, mint a nők
2021. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!