Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkényesztetett lányoknak...

Elkényesztetett lányoknak hogyan alakul a sorsuk?

Figyelt kérdés

Tesóm jó példa, állandóan hisztizik 19 éves, de mint egy ovis olyan ha szülinapja vagy Karácsony jön, legutóbb egy ipad-ot hisztizett ki úgy , hogy a covid nagyon megviselte a családot, engem kirúgtak ,szüleimnek meg fele annyi bevétele lett. Ez őt nem érdekelte mert múlt év elején "megígértétek, hogy kapok ipod-ot. " rombolt, pl. telefonomat is majdnem eltörte, kocsiba ültünk és pont amikor körforgalomba voltam rávágott a vállamra mert én is ott voltam amikor megígérték.. ha nem megyek bele a növényekbe balra szétzúztam volna kocsit..


Elköltöztem akkor, de mint mondtam kirúgtak és albérletem nem tudtam volna fizetni, muszáj itthon lennem, és ismét hisztizik mert valami vezeték nélküli fülest akar ami apple cucc, mert ő csak apple cuccokat használ. ( egyébként megértem mert sokkal jobb mint bármi,) de a tiktok, a facebookon kívül nem ért semmihez, a zoom-ot is én állítottam be neki amikor lett az online oktatás. Teljesen ki vagyok akadva, aludni sem hagy mert verte az ajtóm, felkeltett..

Jah, egyébként iskolai gyakorlatért kap pénzt, 25 ezret egy hónapra a szakma + ösztöndíj , szóval gyakorlatilag több pénze van mint nekem.


Szüleim elkönyvelték bolondnak a tesóm és nekik jó mert az egészből semmit nem hallanak ház másik végén alszanak.. gondolom lesz aki kamunak gondolja ezt , cserélhetünk is, vevő lennék rá. Csak mehetnék már vissza dolgozni..


2021. márc. 5. 23:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
hogy alakul a sorsuk?..hát láthatóan egész jól...
2021. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%

Vagy észbe kapnak és idővel keresnek egy palimadarat, aki finanszírozza az életüket, elvárásaikat, vagy maradnak a szülők nyakán.


Ritka az, amikor a mindent megkapó kislányok belecsöppennének idővel a munka világába, ahol igenis be kell fogni a szájukat, alkalmazkodni kell és nem az van, amit ők akarnak.

2021. márc. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
A micsodájukból élnek majd.
2021. márc. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Elkényeztetett
2021. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott gondjuk lenni, mindig találnak egy balekot aki eltartja őket.
2021. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát figyelj, nem válasz a kérdésedre, de a tesód nagyon megérett egy taslira. Vagy öntsd nyakon egy kancsó hideg vízzel.
2021. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Irigytesó szappanopera, 23. évad, 17. epizód...
2021. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd keres egy Sugar Daddyt, ő majd eltartja.
2021. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Kicsit én is elkényeztetett voltam, de nem tárgyakkal, hanem anyám mindent megtett, sokszor helyettem, ami miatt most hogy felnőtt lettem, haragszom rá.. nem az életre készített fel, hanem mindent helyettem akart megcsinálni, ez nem jó dolog. Aztán persze később ezt vettem normálisnak, én is hisztiztem sokszor, de nem telefonért vagy ilyesmi, hanem hogy elmehessek bulizni, meg mit tudom én, keményebben kellett volna velem bánniuk, nem tudták szerintem, hogy hogy kéne. Sokszor visszaszóltam nem túl szépen, ezt sem tudták kezelni. Igazából nekem olyan párom lett, aki kevesebbet keres nálam, és baromi jól beosztom a pénzt, spórolok mindenre, nem költök baromságokra, van kocsim, saját pénzemből, párom se szállt be, ilyen téren teljesen oké minden, csak az idegeim vannak kikészülve.. szerintem ez amiatt, mert nem tudták pontosan hogy hogy kell bánni egy kamasszal.
2021. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én húgom is ilyen volt kérdező.

Őrjöngött tört zúzott ha nem kapott meg valamit azonnal, a legdrágább cigit kellett neki megvenni a szüleimnek,azonkivül mindenféle undorító állatot hozott a házba, skorpiók,pókok,kigyók stb, havonta 100 ezer forint értékben vettek neki ruhákat, ezenkivül zabált is.

A normális testvéremre és rám a szüleimnek alig maradt pénze.

A fizetős egyetem alapszakát 5 év csúszással végezte el.


Mostanra a bolond húgom kifogott egy palimadarat 5 év keresés után aki eltartja, 40 évvel idősebb gazdag öregember....

2021. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!