Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy nálunk a családban mindenki ki-be járkál, amikor valaki fürdik?

Figyelt kérdés
Kezetmosni meg ilyenek

2021. márc. 6. 18:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nálunk nem szokás. Ahol meg nem tartját tiszteletben a magánszférát, ott be kell zárni az ajtót
2021. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Minden család máshogy kezeli a meztelenséget. Ha nálatok ez a szokás akkor normális de ha másnál meg nem így van az is teljesen normális. Azokat nem értem akik ezen elkezdenek veszekedni hogy melyik a normális és miért
2021. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha a kérdezöt zavarja, akkor nem normális!
2021. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk ez nem lenne normális.
2021. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező egy szóval nem mondta hogy zavarja csak megkérdezte hogy normális-e
2021. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

Ki az a baromarc, aki szerint "nem hasznos", hogy "Nálunk ez nem lenne normális?"


Nem azt írtam, hogy "normális" vagy "nem normális" hanem ott a varázsszó: NÁLUNK!

Tényleg már nem érdemes ide bármit is írni, mert a fogyatékosok ellepték a Gyakorit!

2021. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5%
Teljesen normális.Meglehet csodálni pl. a másik testét,megvizsgálni a nemiszerveit hogy hogyan fejlődenek.De semmi mást nem szabad csinálni,olyat ami már erkölcstelen és beteges.
2021. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk nem megszokott, én anyámra is rászoktam szólni, hogy bejön, de ez nagyon ritkán van, akkor is csak ezért mert, be akar dobni valami szennyest.

Hát, azt nem nevezném normálisnak, hogy mindenki ki-be járkál, ahogyan azt írtad. Bár, ha azt vesszük, akkor senkinek köze nincsen hozzá, hogy másik mit, hogyan csinálnak otthon.

2021. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Nekem anyám fürdés után simán kijött a fürdőből törcsibe. Akár bement a szobádba, mert akkor akart kérdezni megbeszélni valamit akkor simán pucérkodott... Törölgette mindenhol magát... Őt ezt nem zavarta engem igen pedig lány vagyok. Én sose voltam előtte meztelen. Átöltözni is kizavartam.


Mindig arra fogta, hogy " jajj láttalak már pucéren mikor kicsi voltam, meg a seggemet ő törölte..."


Vannak ilyenek

2021. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
A férjem és köztem normális, de mielőtt belépünkba fürdőbe, kopogunk egyet. Kamasz koromban a szüleim viszont nem járkáltak be hozzám és én sem hozzájuk.
2021. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!