Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem pasija nagyon...

A nővérem pasija nagyon gonosz velem. Mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés
A tesóm és a barátja kb. 4 hónapja járnak,úgy 2 hónapja minden nap reggel 10-től este 6-ig itt van, azután átmennek hozzájuk . arról van szó ,hogy amikor itt vannak a barátja nagyon goromba és csúnyán beszél velem mikor én ki kérem magamnak és a nővérem is szól neki azt mondja ő nem is mondott ilyet ,ezek után én olyan rosszul érzem magam ,hogy sírni tudnék.Tegnap az anyukám szólt neki hogy ne legyen itt mindig és hogy mennyen haza.Hazament. de ma megint jött és megint így viselkedik velem.Ráadásul nagyon buta és udvariatlan.Hogy szóljak vissza neki ?teljesen kétségbe vagyok esve.kérlek segítsetek.
2010. aug. 18. 14:40
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

ja és dohányzik és folyton az arcomba fújja a füstöt és többször szóltam neki emiatt. a fiú 17 éves.


14/l

2010. aug. 18. 14:45
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

én kivettem volna a kezéből és kidobtam volna. főleg ha nálatok nem dohányoznak..

hány éves ez a tuskó?

ha a bnőjére sem hallgat rád sem fog!

Kérdezd meg miért ilyen , próbálj normálisan kérdezni, ha így is paraszt, akkor vagy ne menj a közelléba ha ott van vagy szivasd meg..

2010. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vagj hozza valami kemeny targyat, vedd ki a cigit a kezebol es nyomd el a karjan vagy ilyesmi. Elvegre a ti hazatokban te vagy otthon, nehogy mar emiatt a bunko miatt neked kelljen rosszul erezned magad, vagy elmenned otthonrol!
2010. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozott, kemény, és lehetsz te is bunkó, nehogy már olyan jól érezze magát nálatok :) Az ilyenekre csak így lehet hatni.
2010. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondd el a sztorit anyudéknak, sőt, akár ezt a kérdést és a válaszokat is mutasd meg neki. Ne feledd, amit kimondasz vagy leírsz, azért te is vállald a felelősséget - ha ez így is történt, nincs mitől tartanod.

Saját véleményem: igazán nem te, hanem a nővéred "szív" ebben a helyzetben. Nem "megmentened" kell őt, hanem csak józan fejjel gondolkozni, és továbbvinni a helyzetet, hogy ebből még mi is lehet ... Talán a nővéredre is ráférne egy szülői beszélgetés.

Hajrá!

32/F

2010. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van ,csak az a baj ,hogy amikor egy picit felemelem a hangomat mert már olyan dühös vagyok rá akkor a nővérem csúnyán néz rám hogy miért beszélek vele így és általában ez nagyon ritkán van mert nincs szívem azt bántani akit ő szeret.a szüleim nem érnek rá ezzel foglalkozni mmivel egész nap dolgoznak sajnos és mikor már hazajöttek hulla fáradtak és nem akarom őket ezzel idegelni.
2010. aug. 18. 15:06
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

énis szinte ugyanebbe a helyzetbe vagyok csak azt leszámítva h a srác itt lakik nálunk..:S

utálom egyszerűen ha szólók neki még én vagyok a rossz..:(

anyum meg tesóm kiny*alják a s*ggét..:S de am velem ha bunkózik én mindig visszaszólok neki..


16/L

2010. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj,mondd meg anyudéknak nyugodtan!Elvégre az ő lakásuk,ők parancsolnak!És na ne már,hogy neked kell elmenned,vagy hallgatnod,hiszen a te otthonod is,nemcsak a nővéredé meg anyádéké!Nyugodtan szólj be a csávónak,meg bunkóskodj vele,szivasd folyamatosan!Egyszer jól rúgd tökön,és aztán majd megtanulja,mi a rendtartás!


Ha nem,akkor mondd apudnak,hogy igazítsa helyre a csávót!

2010. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"mikor már hazajöttek hulla fáradtak és nem akarom őket ezzel idegelni."


Hétvégén is dolgoznak? Mert ha nem, akkor beszéld meg velük akkor. Az nem létezik, hogy egy szülő ennyire nemtörődöm legyen a saját gyermekével, tehát meglesz a hatása szerintem.

2010. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
22%
Ne sertepertélj körülöttük hanem foglald el magad
2010. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!