Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom kezén piros-fehér-zöld...

Lányom kezén piros-fehér-zöld fonott karkötőt fedeztem fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lányom most megy középiskolába, kitűnő tanuló, sok barátja van, segít, amiben tud, nem is kívánhaték jobb gyereket. Tegnap láttam meg a fesztiválkarszalag mellet a kezén a nemzeti színű karkötőt. Ilyen fura fonással van, csíkokban megy végig.

Szóval, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Nagyon félek, hogy baja lehet ebből, meg hogy valaki agresszívabb meglátja a kezén, stb... Eddig nem szóltam egy szót sem, úgy tettem, mintha nem venném észre, de nagyon aggódom. Ugye semmiféle szektába nem szervezhették be?

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet látok rajta, nőies, finom lány, feltűnő a kezén ez a karkötő.

Ti szólnátok, hogy vegye le, vagy ilyesmi? Lehet baja belőle?


2010. aug. 18. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem , hogy mér akkora baj ez?Miért kéne szólni, hogy vegye le?Ha neki tetszik hordja.Esetleg megkérdezheted, hogy honnan kapta.
2010. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
35%
Én is hordtam ilyesmit anno. Anyu úgy rámijesztett, hogy egyszer megölnek emiatt a cigányok, hogy soha többet nem vettem fel ilyesmit. Még a turul madaras kulcstartómat is kidobtam.
2010. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 A kérdező kommentje:
Ha esetleg olyan környéken megy, vagy ilyesmi...
2010. aug. 18. 16:10
 4/95 anonim ***** válasza:
94%
Miért zavar a nemzeti szín? Mi a gondod vele?
2010. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
94%
Ez a magyarságát fejezi ki nem???Magyarok vagyunk és hirdessük szekta létezi???Én nem aggódnék inkább ilyet lássak rajta mint valami vörös csillagosat vagy feketét.Én nem szólnék szerintem nem lesz baja tőle.
2010. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
93%

Én büszke lennék rá...

És remélem ezt a szektás dolgot nem gondoltad komolyan... :(

2010. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 A kérdező kommentje:
Én is a cigányok miatt félek, bár direkt kerültem a szót, akik dolgoznak, azokkal semmi bajom.
2010. aug. 18. 16:11
 8/95 anonim válasza:
91%

MAgyarországon élsz nem? MAgyar vagy nem?Mi baja lehetne belőle? A saját nemzete színeit viseli...szerintem támogatnod kéne, nem pedig össsze-vissza aggódni. És mégis ilyen szektára gondoltál a magyar zászló színei láttán? Vigyázz mert még lehet magyar akar lenni.....XD

Kevés az iylen értelmes gondolkodású fiatal, nem lenne szabad emiatt aggódnod, örülj inkább, hogy nem valami sátánist vagy discos idióta stílust követ.

2010. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
94%

Jó ég! Hát ez borzasztó.

Büszke leszek, ha majd a lányom felhúz egy ilyen karkötőt.

Ha olyan pólót hordana, amin amerikai zászló van, akkor is így kétségbe esnél, vagy csak a "magyarkodás" váltja ezt ki?

Remélem, ez egy kamukérdés...

2010. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is volt ilyen.

A mai világban már az is baj ha valaki büszke rá hogy magyar???

2010. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!