Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetnénk meg kereszt...

Hogyan győzhetnénk meg keresztanyámat, hogy tartsa meg a babáját?

Figyelt kérdés

SZóval: most hirtelen lett új pasija, méghozzá jó pasija! Hamar eljegyezték egymást, megbeszélték gyereket akarnak, nem védekeztek. A baba 1. vagy 2. hónapban sikerült is. Most 4 hetes terhes. Vsizont teljesen megbolondult, arról bezsél, hogy nem kell neki, elveteti, meg hogy csak a nyűg van vele, minden rosszat gondol egy gyerekről, hogy milyen rongyos mikor megszületik, meg hogy nem mehet majd sehová, meg hogy mit csinál vel, csak a nyűg..stb.Viszont már 40 éves,bár nem néz ki annyinak és ez az utolsó lehetősége, mert ennek a pasinak kell, és nagyon határozott is. Nem látja a pozitív oldalát. Ha a babát nem tartja meg, a psit is elveszíti, és utána már gyereket sem jó ha vállal, ennyi idősen, meg nem is nagyon fog kelleni senkinek, hisz már elég idős. Ha elveteti utána már gyereke se lehet, így is csoda, hogy ilyen hamar összejött.

Ha ezt elrontja, akkor egyedül fog élni élete végéig. Én nagyon örülnék neki, ha lenne egy baba, akivel játszhatnék, emg ilyenek, meg tényleg sokat is segítenénk neki, ő is tudja, hogy bármikor hozhatná, és vigyáznánk rá. Segítsetek, hogy lehetne meggyőzni, hogy sokkal jobb lesz neki ez az élet, mint az egyedüllét.

Légyszi olyanokat ne írjatok, hogy ő döntése, meg ő választás, ő tudja, stb..mert nem tudj mivel jár, ha elveteti a babát, nem gondolt bele rendesen, ez biztos.


2010. aug. 18. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Van neki már gyereke egyébként?

Amúgy meg, egy 40 éves nő azért csak tudja mit csinál. Neked ebbe tényleg nem kéne beleszólni!!!

2010. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Pedig tényleg az ő döntésük. Meggyőzitek, hogy tartsa meg, de felnevelnie neki kell. Ha hívő (márpedig ha a keresztanyád, akkor annak kellene lennie) akkor tudtok arra hivatkozni, hogy a hívők számára gyilkosság az abortusz. És elmondhatod neki azt amit itt leírtál (mondjuk azt ne hogy már elég idős, mert ez nem esne túl jól neki...), de a döntés tényleg az övé és a vőlegényé. Te hány éves vagy?
2010. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Elég önző a keresztanyád... Ha alapból úgy tervezte az életét, hogy nem kell gyerek, akkor érthető a dilemmája (bár, ha az apa szeretné, akkor nem fog ezzel a nővel maradni sokáig).
2010. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha nem kell neki a gyerek, meg eleve ilyen felelőtlen, hogy nem védekezik és úgy esik teherbe, akkor Isten őrizzen meg tőle, h egy ilyen nőnek gyereke legyen, már megbocsáss!

Úgyse avatkozhatsz te bele a döntésébe, ha el akarja vetetni, el fogja vetetni...

Amúgy meg mi ez, h jaj de jó lenne vele játszani?? :O Azért vállaljon gyereket, hogy neked legyen kivel játszanod?? o.O

Hány éves vagy?

2010. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs gyereke, akkor nem lenne ilyen a helyzet. Látom nem annyira értitek, hogy mekkora súlya van. Bár csak az értheti, aki ismeri. Igazából olyan típus, aki, ha egyedül van, azért panaszkodik, hogy nem bírja egyedül, kell neki valaki, ha meg van valakije, akkor meg elbizonytalanodik, jön a kifogásaival, hogy miért nem kell neki az a pasi, szóval, mindig az nem jó, ami éppen van. És mivel ilyen összeszedetlen, és most elbizonytalanodott, igenis nem látja át a helyzetet rendesen, és ha egyedül lesz, 1000 százalék, hogy bánni fogja, hogy elcsszte ezt a lehetőségét. Nem vallásos, de köszönöm a tippet. 16 éves vagyok.
2010. aug. 18. 20:17
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Mégis mi közöd neked ehhez.

Van róla fogalmad milyen élete van az olyan gyerekeknek akit az anyuk nem akkart, és 40 évesen szülni veszélyes valószínű hogy a baba beteg lesz.

2010. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Hát attól mert a keresztanyja, még nem feltétlenül kell vallásosnak lennie, errefelé arra is rámondják, hogy keresztanyja van, aki nincs is megkeresztelve, csak valamelyik szülőjének a testvére és attól már rá mondják, hogy keresztanya...Tudom, hogy nem helyes, de ez a szokás némely helyeken...

Amúgy meg nem értem, hogy mit foglalkozol egy ilyen nővel, aki ennyire nem tudja, hogy mit akar 40 évesen...ennyi idősen már lehetne annyi esze, hogy egyedül el tudja dönteni, hogy kell-e pasi neki vagy sem, illetve gyerek!!! Én az ilyet biztosan nem pátyolgatnám, egye meg, amit főzött magának!

2010. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Csak azzért szüljön hogy ne legyen magányos, mi lenne ha a gyerekre gondolnál.
2010. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
14%

Hát, figyelj! Lehet,hogy tényleg nincs hozzá közöd, nekem meg pláne ,de szerintem ha a baba betegen születik is meg akkor is joga van élni mert Isten megteremtette. És ha elakarja vetetni akkor inkább szülje meg és valaki fogadja örökbe, még akkor is jobb sorsa lesz mintha elvetette volna.

Nem tudom felfogni az ilyen embereket, gyereket akarnak aztán meg jönnek a rizsával. Előbb kellett volna gondolkodni. Most lehet hogy csak a rosszat látja de ha megtartja és felneveli az élete már nem lesz üres mert mindig lesz valaki mellette. Ez az én szerény véleményem!

2010. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
ma 20:37 Szerinted hány ebber akkar dankoros gyereket örökbe fogadni.
2010. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!