Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire osztjátok meg az...

Mennyire osztjátok meg az életeteket az anyósotokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mennyire számoltok be neki a napi apróságokról, és egyáltalán mennyire igénye ez az anyósotoknak? Mert én néha már úgy érzem, mintha kínvallatáson lennék..
2008. dec. 4. 12:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "szerencsém" van. Anyósomat nem érdekeljük. Pontosabban úgy áll hozzánk "szóljatok ha jönni kell a gyerekekhez". 5 éves a nagy fiam és két kezemen meg tudom számolni hányszor jött hozzá el úgy anyós, hogy nem hívtuk csak eszébe jutott az unoka.


Akivel én megosztom a dolgokat az a 200 km-re élő nagymamám, a fiaim dédmamája. S persze anyukám.

2008. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Elso valaszolo, tenyleg nagyon szerencses vagy!!!! En ugy erzem, hogy nemcsak a ferjemhez mentem hozza!!!
2008. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Anyósomat a 10 év alatt egyszer láttam. Nincs vele bajom, csak nem járunk össze soha. Párom hazamegy hétvégente néhány percre. Igazából nem érzékelem a hiányát.
2008. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósomat sem érdekli, mi van velünk, az egész család azt várja el, hogy mi menjünk látogatóba. Egy éve együtt élünk a párommal, de ezidáig még nem voltak nálunk. Pontosabban az anyóst egyszer behívta a párom, mikor bevitette magát a szomszédasstonyához a kórházba, hogy nézzen már körül. De nem is értem, ennyire nem érdekli, hol lakik a fia?!? Néha kicsit hiányzik, hogy törődjenek velünk, legalább kérdezzék meg, mi újság velünk, de még ennyit sem kapunk. Persze az sem jó, ha túlzott mértékű az érdeklődés...nem tudom, melyik a rosszabb.
2008. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi még csak fél éve élünk együtt a párommal, de interneten mindennap vallatás van. De a párom nagyon is ragaszkodik a szüleihez, szerintem túlságosan is és még mindig 10 éves kisfiúként kezelik. Szerintem ez sem túl normális.
2008. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az anyósomat. Nem is használom rá ezt a szót. Mindig úgy beszélek róla, hogy a férjem édesanyja. Szeretek vele beszélgetni és úgy gondolom, ő is velem. Nekem itt ő pótólja anyut, mert a szüleim nagyon messze laknak. Most fog babánk születni, és ő fog segíteni is.

Szóval én szerencsésnek érzem magam, mindent meg tudok beszélni vele. (Az elején néhány jó tanácsot is kaptam a fiával kapcsolatban. :) )

2008. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem az anyosomat. Jo vele beszelgetni kedves aranyos. A parom nem egy anya kis kedvence tipus, szoval nem lat bele az eletunkbe es nem is szol bele (amit amugy sem hagynek) (inkabb a parom nagymamaja aki belekotyog, volt is ebbol konfliktusunk)

Habar lehet hogy mindez azert van mert 2500km-re lakunk :)

2008. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elegem van az anyósomból. Az esküvő előtti előkészületeket sikerült horrorrá változtatnia. Most pedig az életemet is kezdi. Még abba is beleszól, hogy mikor takarítsak, mit főzzek, mikor mossak, hova teregessek.

Persze ez biztos azért van, mert a férjem egyes gyerek, anyuci szeme fénye. És majdnem elfelejtettem, mikor az első ebédet főztem a fiának, jött megkóstolni, hogy elég ízletes lett e. Na, nem is ragozom tovább, mert csak felhúzom magam.

2008. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom is megpróbált mindenbe belekotyogni, de le kell rázni! Ha most engeded, hogy kínvallasson, akkor egész életedben így marad.

Persze ez attól is függ, hogy mennyire laktok egymás közelében, mert ha egy fedél alatt éltek, akkor ez sokkal nehezebb.

Nagyon irigylem azokat, akik jóban vannak az anyóssal!!!!

Mi is jóban lennénk, ha behódoltam volna neki és hagynám, hocs engem is csicskáztasson, de így csak felszínes a kapcsolatunk.

Úgyhogy kedves kérdező, ha nem közös háztartásban éltek, akkor ideje leállítani! Ha közösben, akkor nehezebb a dolgod, beszéld meg a férjeddel, hogy meddig mehetsz el leállítás terén!

2008. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy anyósnak sincs hozzá joga, hogy faggason, felnőtt, önálló ember vagy! Állj a sarkadra, de csak finoman, érzéssel, nehogy a férjed is megharagudjon!
2008. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!