Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne, hogyha lehetne...

Mi lenne, hogyha lehetne választani?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy életed párja tragikusan elhalálozik. Imádtad, gyászoltad, de ugye nyilván senki sem akar 30-40-50 évesen egyedül megöregedni, így X idő után nyitsz mások felé, netalántán családot is alapítasz, megházasodsz. Elmúlnak az évek, majd a halál után mégsem a nagy semmi, a feketeség jön, hanem a másvilág, ahol azzal lehetsz, akit választasz. Mit teszel? Tudnál választani?
2021. márc. 19. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mi? Mármint meghal Józsi, aztán én is, és halálom után vele leszek?
2021. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meghal Józsi, életed szerelme, majd jön Jani, akivel leéled a maradék időt, nyilván őt is szereted. Meghaltok Janival, "odafent" pedig ott lesz Józsi is, Jani is, választanod kell...
2021. márc. 19. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez attól függ, melyikkel milyen volt a viszonyom és melyikkel mennyi ideig éltem. Ha Józsival sokat vitáztunk, 5 evig eltunk egyutt a Janival meg 30 evig éltünk vita nelkul, egyertelmu hogy Jani lesz
2021. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor ez esetben Janit (a második páromat) választanám. Nyilván biztosan rettenetesen tud fájni, ha elveszíted a párodat, de csak akkor szabad belevágni egy új kapcsolatba, ha már lelkileg készen áll az ember. Valószínűleg túlléptem Józsin és ezért jöttem össze Janival.
2021. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha van "odaát", ott nem halnak meg az emberek, mert már meghaltak. Vagyis születni se kell ott senkinek, ergo nincs váltivarúság, nincsenek nemek. A társkeresés, mint problémakör sem jön elő épp ezért, szóval a létezés egészen más alapokra lenne helyezve, és ez a kérdés nem lenne kérdés.
2021. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapból mi a garancia, hogy Józsi odaát harminc évig vár, hogy feldobjam a talpam?
2021. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!