Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki idős...

Van itt olyan, aki idős korban van és nem volt se párkapcsolata és/vagy családja sem és megbánta ezt a döntést ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 10:36
A kérdező szavazást indított:
Igen és megbántam.
Igen, de nem bántam meg.
24 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánat, én nem vagyok idős, de ez döntés kérdése amúgy?
2021. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Igen. 45 vagyok, sosem volt valódi párkapcsolatom, gyermekeim sem. Néha nagyon hiányzik a nagy házból a család, hiányzik az a meghitt családi kör, egy vasárnapi ebéd vagy egy délután ahogy a gyermekeimmel játszom. De sajnos ezt az utat választottam/erre sodort az élet.

Valahogy addig halasztották az ilyesmit, hogy már késő volt és bele sem akartam már vágni.

Egész életemben csak szeretőm, alkalmi kapcsolataim, prostijsim voltak. Velük jártam bulizni, nyaralni, baráti körbe, ünnepekre, stb.

Viszont őszintén nem ajánlom senkinek. Jó érzés az hogy nem vagy kötött és hogy szebbnél szebb nők vesznek körül, viszont az nem hogy mindig más.

2021. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Már megbocsáss, de 45 évesen még rohadtul nem vagy idős, bőven dönthetsz másképp, nincs még késő.
2021. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
1: Kerülhet valaki különböző életszituációkba, ami miatt valaki nem vállal családot/nincs párkapcsolata, de valamilyen szinten egyéni elhatározás kérdése IS.
2021. márc. 29. 11:02
 5/38 anonim ***** válasza:
85%
Jó a gyerekvállalás az tényleg döntés kérdése is. De az hogy egyedül akarjon maradni valaki, azt nem értem.
2021. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
83%
44 vagyok. Volt pár komoly kapcsolatom, családtervezés, de végül másképp alakult az életem. Jó és rossz is megtörtént velem, szinte mindent megtapasztaltam amit az élet adhat. Az utolsó kapcsolatom után pár évvel úgy érzem nem tudok már úgy szeretni senkit ahogy az exem. Lezártam magamban ezt a szakaszt és új életet kezdtem egyedül. Elfogadtam, hogy az emberek többsége kis időt tölt velem és megy tovább a saját útján. Nem bánok semmit, sőt igy nem köt semmi ami megakadályozná nagy álmomat hogy eljussak Ázsiába és Dél-Amerikába. This Is the Way )
2021. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

5: Lehet, hogy valakinek mondjuk annyira traumatizált gyerekkora volt, hogy senkit nem mer közel engedni magához. Vagy a sokadik szakítás után elment a kedve a párkereséstől. Szerintem addig kell keresni, amíg meg nem találod az igazit.


Lehet, hogy sok kudarc lesz társkeresésben, na de ez olyan, mint amikor valaki megy az utcán, talál 10-20-100 forintosokat a földre ledobva, azt felveszi, majd ingerülten, idegből eldobja, hogy ez nem pénz, neki több jár.


Visszafordul. Pedig a következő sarkon pihent egy 20 ezres. Ha nem fordul vissza és továbbmegy, megtalálta volna.

2021. márc. 29. 11:16
 8/38 anonim ***** válasza:
71%
Ahha mostmár akkor értem hogyan működik az élet, köszönöm!!
2021. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%
Én vagy olyat találtam, akinek én nem voltam szimpatikus, vagy olyat, aki nekem nem volt az. Megpróbáltam kétszer lejjebb adni úgymond, azok voltak a legszörnyűbb élményeim, senkinek se ajánlom, hogy csupán azért, hogy ne legyen egyedül, megalkudjon, és olyannal szexeljen, aki nem vonzza. Az együttélésről ilyen emberrel nem is beszélve. Egyedül jobb, mint olyannal, aki valamilyen tekintetben taszít.
2021. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az lehet az ok, hogy valakinek nem jön össze és feladja. Bármennyire is furcsa ez a többségnek, de vannak olyanok, akik egyszerűen olyan lelki alkattal rendelkeznek, hogy nem vágynak párkapcsolatra. Az ő szemükben meg a többség a furcsa, hogy nekik miért ilyen fontos ez. Nem feltétlenül kell megérteni mindenkit, elég, ha csak elfogadjuk és tiszteletben tartjuk egymást.
2021. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!