Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább lennél a családban az...

Inkább lennél a családban az aki mindent pozitívan fog fel, mindenbe bele törődik, semmire nem szól vissza, de lehet legbelül fáj neki sok minden. Vagy lennél az aki nem a kedvenc mert szókimondó és megmondod ha betelt a pohár valamivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 16:56
 1/4 anonim válasza:
100%
Attól függ, ki miből építi az önbecsülését. Én simán el tudom képzelni, hogy aki pozitívan fogja fel a dolgokat, arról lepereg a sértés vagy a kritika. Felfogás és nézőpont kérdése, hogy viszonyulsz a többi emberhez, helyzethez. Aki mindig győzni akar, annak mindig be fog telni a pohár, ha valami nem úgy van, ahogyan ő akarja. Aki inkább tapasztalni és tanulni akar, az nem fog háborogni fölöslegesen. Legbelül fájni annak fog, aki nem jelöli ki másokkal szemben a határait.
2021. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a szókimondó unszinpatikus családtag vagyok :) nem érdekel hogy nem én vagyok a kedvenc a családban. Mindig elmondom hogy miről mi a véleményem, akkor is ha az másoknak nem tetszik.

Régebben nem mertem kinyilvánítani a véleményemet, inkább magamban tartottam, de nem volt jó, úgy éreztem magam ahogy írod, legbelül fájt sok minden. Régebben én voltam a szégyenlős csendes családtag, hát mára az ellenkezője vagyok, azt kell mondanom, sokkal jobb így, jobb ha az ember kibeszéli magából azt ami a szívét nyomja :)

2021. ápr. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a nagyszájú rokonok miatt mondtam le a PhD ambíciomrol... amig a konzulensem nem mondta, hogy most mar joval tobbet fognak keresni. Az volt a mazlim, hogy o visszarangatott.

Inkabb a tamogato rokonokat mondanam

2022. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a második vagyok, de eléggé kedvenc, mivel én vagyok a legfiatalabb a családban, ráadásul lány is.
2022. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!