Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb alternatíva az...

Mi a legjobb alternatíva az elköltözésre szingliként? Nem akarom elcseszni a jövőm de már nem bírom tovább Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem. Céljaim lennének, tanulni szeretnék, de nem tudok ilyen körülmények között. Gyűlölök itthon lenni, gyűlölöm apámat és gyűlölöm magamat is, amíg itthon vagyok ez sosem fog változni. Heti/napi szinten bánt lelkileg, azt már megszoktam. Mikor pici voltam akkor bántott is rendszeresen fizikálisan. Úgy voltam vele hogy ha még egyszer kezet emel rám elköltözök. Ma megtörtént. Megütött úgy hogy vérzett az orrom, lehet el is tört. De fogalmam sincs hova mehetnék, vagy hogy mit csináljak.

Ti mit tennétek a helyemben?


18L



2021. ápr. 4. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Jelentsd fel
2021. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, de van egy húgom, és nem szeretném hogy árva legyen.
2021. ápr. 4. 16:01
 3/17 anonim válasza:
97%
Nincs olyan rokonod/barátod, akihez mehetnél legalább átmenetileg?
2021. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Vetess látleletet, és tegyél feljelentést. Egyrészt lehet, hogy szükséged van orvosi ellátásra, és azt otthon nem kapod meg, másrészt a húgodnak is jobb lenne, ha ez a féreg nem hinné, hogy bármit megtehet.
2021. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
ha nem jelented fel, kiszolgáltatod neki a húgodat.
2021. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
(Hozzáteszem, egy látlelet akkor is jól jön majd, ha később a féreg megöregszik és szülőtartásért cirkuszol. Ezzel igazolhatod az érdemtelenségét, akármi van.)
2021. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

első vagyok

Megmondanátok miért pontoztatok le?

2021. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#4

Húgom kemény fából faragták. Őt talán egyszer bántotta úgy igazán.

Nem tudja úgy elnyomni mint engem. Viszont attól félek ha én elmegyek ő lesz a következő. Mert az ilyen embereknek kell valaki akit elnyomhatnak, alárendelhetnek maguknak. De tudom hogy húgom ezt nem fogja hagyni. Viszont ha őt meri bántani akkor én fogom feljelenteni az fix. Engem bánthat ha akar, de őt nem, azt nem fogom hagyni.


#5

Mivel elváltak a szüleim ezért anyukamhoz mehetnék. Bár ott sem lenne sokkal jobb sorsom, ráadásul elég rossz az anyagi helyzete. Illetve még nővéremhez mehetnék, de ott meg nem akarok teher lenni, ő is nemrég költözött albérletbe a párjával

2021. ápr. 4. 17:35
 9/17 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ja hogy anyátok lelépett és otthagyott titeket ennél a kiváló fisznél,csodás anya.. Keress munkát ahol van szállás is. És hugod érdekébe jelezd a gyámügynél.
2021. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Álljatok össze páran, és béreljetek egy lakást esetleg?
2021. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!