Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a családnak ha...

Elmondanátok a családnak ha nyertek pénzt?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 1 millióról van szó, viszont egyébként jól is keresek, bő kéthavi fizetésem ez az összeg - ez csak azért lényeg szerintem, mert olyan nagy hirtelen “vagyonosodás” nem látszana rajtam.

Van még némi diákhitelem vissza, szerintem abba fogom betolni és a maradékból elteszek illetve az autómon megcsináltatok végre minden nagyobb macerát, és kap egy fényezést. Szóval nem lesz dizájner táska, plasztikai műtét, új jármű, egzotikus nyaralás.. semmi látványos.

Viszont abban biztos vagyok, hogy ha híre menne, a sokszorosa el lenne kunyerálva olyan tagoktól is akik egyébként évekig az utcán nem köszönnek vissza.

Párom rám hagyja, ő az egyetlen aki tud róla, azt mondja ő biztosan nem tudná titokban tartani de ha én így szeretném senkinek nem szól róla.

Hű de nagy, illetve megélhetést veszélyeztető hitele nincs a családban senkinek, de cetelemre kihozott iPhoneokat nem szeretnék én visszafizetgetni még ha úgy klasszikusan nem is dolgoztam meg a pénzért, párom válaszai miatt viszont kissé szívtelennek is érzem magam...

Szóval nagyon gáz ez? Ti elmondanátok? (Ha igen, milyen összegtől?)

Köszi

29/N



2021. ápr. 4. 23:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ez amúgy sem nagy összeg.
2021. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vekem egy háztartásban élőknek. A többieknek max. akkor, ha már elköltöttem/befektettem.
2021. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
*velem
2021. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Csak a szeretteimnek, akikről tudom, hogy nem pletykálják tovább!
2021. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

1 millió forint nem egy nagy összeg, mármint nyeremény szempontból.


Ha lenne párom, neki elmondanám, ha szülőkkel élnék, nekik elmondanám, de senki másnak nem.


Attól, hogy nyertél, nem bank lettél, nem értem miért gondolod ezt.

2021. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
egymillió egy olyan összeg ami szóra sem érdemes, ezért nem mondanám el. egyébként a környezetemben nincs lejmos rokon vagy barát ezért akár el is mondhatnám.
2021. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nem, főleg ha parazita család..
2021. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimnek, testvéremnek elújságolnám, de nem is várná el senki, hogy ebből adjak, annyira nem nagy összeg. Ha több tízmillióról lenne szó, akkor gondolkoznék el, hogy nekik is adnék, de akkor is megvannak azok a bizonyos dolgok, amikről tudom, hogy ők halogatják, vagy sajnálják rá a pénzt. Ebben az esetben sem várnák el, hogy rájuk költsem, inkább azt, hogy okosan gazdálkodjak vele.
2021. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
A közeli családtagoknak elmondanám, a többieknek nem. Kb ennyi szokott lenni az éves jutalmam, nem szoktam vele különösebben semmit csinálni, így fel sem tűnik senki másnak.
2021. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!