Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a családodban pár ember...

Ha a családodban pár ember hajlamos arra, hogy utánozzon dolgokba téged akkor megosztanál velük dolgokat amibe bele kezdtél, amire készülsz, vagy majd csak az eredményeid fognak “beszélni helyetted”? Érdemes ilyeneknek előre akármit is mondani?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 17:51
 1/9 Pretorius25 ***** válasza:
98%
Egyszerű! El kell hinteni az ilyen emberek közt egy teljesen kamu, nehezen teljesíthető célt! Aztán nézni, ahogyan erőlködnek... Te meg mennél egy teljesen más, valós, titkolt célod felé...Na mit szólsz?
2021. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Aa.. Gyűlölöm ha lemásolnak bármiben is. Amit ennél is jobban utalok az az hogy ha dicsekednek az én otletemmel, vagy bármi.. Biztos nem mondanám el nekik, ez nagyon fel bír húzni. De persze mindenki más, de az ilyen kaméleon emberek rohadjanak már meg, nincs saját ötletük, stílusuk SEMMI csak a másolás.. :')
2021. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem érdekel, ha valaki utanoz
2021. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Miben utánozna?

Ő is csakis szívómotoros, japán vagy dél-koreai gyártmányú, benzines autót vásárolna?

Ő is szívesen kertészkedne?

Ő is szívesen járna családjával kirándulni?


Bármelyiket csinálná utánam, örömmel venném, és lehetőségeim szerint segíteném tanáccsal, vagy amivel tudom.

2021. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
4# Jó ízlésed van a japánokkal:D
2021. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Hadd utánozzod, ha képes rá!
2021. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Mondjál olyan terveket, amelyek nem igazak.

Mondd, hogy készülsz Dél-Amerikába, be is fizetted. Csináltatsz új sírkövet 1, 3 millióért, bejelentkeztél mellnagyobbításra. Utána meg röhögj nagyokat, ha ezekben utánoznak.

2021. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha utánozni akar utánozzon. Tulajdonképpen az egész világ ezen alapul, valaki mindig "utánoz" valakit.
2021. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Tekintve, hogy már rég elballagtam az oviból, baromira nem érdekel mások mit csinálnak.

Most komolyan, mi ez a dedós szint? "Marika néni a Sári utánóóóz!"😂

Ha van egy kedvenc együttesem/filmem/könyvem, valószínű még vannak rajtam kívül páran, akik azt szeretik, amit én. Akkor ők is utánoznak? Vagy én utánzom őket? Ha rokonról/ismerősről van szó és miattam megszeret valamit, annak még örülök is, miért lenne ez rossz dolog?

2021. jún. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!