Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? 17/L

Mit gondoltok erről? 17/L

Figyelt kérdés
Hali. Van egy családi barátunk. Mármint nem találkozunk sokszor,inkább neten beszélünk és inkább anyukám ismeri nagyon rég(ne értsétek félre,nincs és nem is volt semmi közöttük)...engem is ismer 5 éves korom óta. Mostanában én is beszélek vele elég sokat. Barátok lettünk. Mindig meghallgat,add tanácsokat stb..(főleg hogy elég depis személyiség vagyok stb..)mindent tud rólam,nagyon kedvel. De...az utóbbi napokban még többet beszélünk. Majdnem egész nap,néha késő estig is. Kevés barátaim vannak. Pedig mindenki mondja hogy nagyon szép vagyok,okos stb...de a barátaim azert megválogatom. Na de mindegy is. Az a helyzet hogy mostanában mintha úgy vettem volna észre hogy többet érez irántam...mondjuk azt tudom hogy soha nem használna ki vagy ilyesmi mert sírt is a múltkor mikor mondtam hogy össze törtek a szívem stb,és mondta hogy egy ilyen lányt ki képes megbántani..meg akor a múltkor mondta nekem hogy úgy megölelne meg ilyenek..meg folyton szokta mondani hogy mennyire szép vagyok. Amúgy ez a pasi 45 éves,van egy 12 éves nagyon aranyos kislánya és egy felesége aki szintén nagyon aranyos,anyukám is jól egyezik vele de elfognak válni.. reménykedem hogy azt fogjátok mondani hogy csak beképzelem hogy szerelmes belém vagy valami. Mert nem is az esetem.

2021. ápr. 6. 00:11
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy te?
2021. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
71%
17?
2021. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. ápr. 6. 00:20
 4/50 A kérdező kommentje:
Miert? Amugy ott irja
2021. ápr. 6. 00:20
 5/50 anonim ***** válasza:
88%
Meg akar du.ni, ez kb tuti.
2021. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
94%
Esélyes hogy szeretne valami pluszt szerintem.
2021. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
94%

Fene tudja. Simán beléd csavarodhatott, ha ennyit beszéltek. Ezt így nem lehet tudni, hogy kezeli ezt magában. Eleve a válás miatt tuti instabil érzelmileg, akkor is ha rossz kapcsolat volt.


Ha nem akarsz tőle semmit, akkor legyél egyértelmű, amikor olyanok a témák.


Direkten nem kell mondani, hogy nem akarsz semmit, de beszélgetnél olyanokról többet, hogy ki tetszik épp, meg hogy milyen jellegűek, ebből majd megérti ha esetleg át is futott a fején.

2021. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges hogy úgy tekint rám csak mint a lányára?
2021. ápr. 6. 00:24
 9/50 anonim ***** válasza:
80%
Érdeklődött szex után esetleg?
2021. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
#7 szoktam beszélni vele ilyesmiről hogy milyen pasi tetszik vagy ha épp tetszik valaki akor szoktam róla beszélni neki. Azt mondta amúgy hogy ha valaki még egyszer megbánt lelkileg akor az megbánja.
2021. ápr. 6. 00:26
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!