Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? 17/L

Mit gondoltok erről? 17/L

Figyelt kérdés
Hali. Van egy családi barátunk. Mármint nem találkozunk sokszor,inkább neten beszélünk és inkább anyukám ismeri nagyon rég(ne értsétek félre,nincs és nem is volt semmi közöttük)...engem is ismer 5 éves korom óta. Mostanában én is beszélek vele elég sokat. Barátok lettünk. Mindig meghallgat,add tanácsokat stb..(főleg hogy elég depis személyiség vagyok stb..)mindent tud rólam,nagyon kedvel. De...az utóbbi napokban még többet beszélünk. Majdnem egész nap,néha késő estig is. Kevés barátaim vannak. Pedig mindenki mondja hogy nagyon szép vagyok,okos stb...de a barátaim azert megválogatom. Na de mindegy is. Az a helyzet hogy mostanában mintha úgy vettem volna észre hogy többet érez irántam...mondjuk azt tudom hogy soha nem használna ki vagy ilyesmi mert sírt is a múltkor mikor mondtam hogy össze törtek a szívem stb,és mondta hogy egy ilyen lányt ki képes megbántani..meg akor a múltkor mondta nekem hogy úgy megölelne meg ilyenek..meg folyton szokta mondani hogy mennyire szép vagyok. Amúgy ez a pasi 45 éves,van egy 12 éves nagyon aranyos kislánya és egy felesége aki szintén nagyon aranyos,anyukám is jól egyezik vele de elfognak válni.. reménykedem hogy azt fogjátok mondani hogy csak beképzelem hogy szerelmes belém vagy valami. Mert nem is az esetem.

2021. ápr. 6. 00:11
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
#9 nem érdeklődött szex után
2021. ápr. 6. 00:27
 12/50 anonim ***** válasza:
83%
#5 azért nem tuti szerintem, egy jó barát lánya, akit gyerekkortól ismer valaki azért nem ugyan az. Szerintem az is benne van, hogyha a kérdező dobna be szexet akkor simán leoffolná. De lehet nem :D, de ez nem tiszta helyzet szerintem.
2021. ápr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem eleve nem normális elme, aki 45evesen egy 17evessel beszél ilyen dolgokról, akit kisgyerekkora óta ismer. Itt vmi nagyon nem tiszta a csávó fejében ez tuti.
2021. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom. Kicsit gyanus nekem.
2021. ápr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

#13 milyen dolgokról? szexről egyáltalán nem beszélünk.


Amugy nagyon sokat viccelődik is és vannak hülye viccei is.

2021. ápr. 6. 00:32
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

#10 mondjuk ez, hogy megbánja aki megbánt kicsit sok, mert vele csak beszélsz. ilyen helyezetekben valahogy növelhetnéd a távolságot éreztetve, hogy a te életed az övétől független, meg nem kell így érzelmileg belefolynia a bánatodba nem tom.


Légy észnél.


Ha szeretsz vele beszélgetni nem is kell abbahagyni, de ne add alá lovat sehol, hogy ne ehesse bele magát olyasmi a fejébe ami nincs.

2021. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
#16 hát én nem is adok neki semmi jelet hogy tetszik vagy valami. Főleg hogy nem is jön be mint pasi xd
2021. ápr. 6. 00:37
 18/50 A kérdező kommentje:
Ugyhogy nem adom alá a lovat
2021. ápr. 6. 00:37
 19/50 anonim ***** válasza:
82%

Nem a lányának tekint szerint, hanem a csaj barát félének. Akivel valószínűleg izgalmas beszélgetni, mert nem egy mindennapi szitu.


Viszont nekem vannak nő barátaim, és eszembe szokott jutni milyen lehet velük szexelni, akkor is ha soha nem kezdeményeznék náluk. Tuti kiverte már erre :D

2021. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
94%
Miért beszélsz vele ennyit? Egészségtelen dolog ilyen közeli kapcsolatot ápolni egy nálad 30 évvel idősebb férfival. Értem, hogy megválogatod a barátaid, de szerintem ezek nem végződnek jól. Ez a védelmezés inkább tűnik féltékenységnek, mint atyaiskodásnak. Ráadásul ha folyton a tested (milyen szép vagy) hozza fel, az sem túl pozitív. Így látatlanban nekem fura a dolog, inkább tűnik "child groomingnak", mint egészséges barátságnak.
2021. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!