Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? 17/L

Mit gondoltok erről? 17/L

Figyelt kérdés
Hali. Van egy családi barátunk. Mármint nem találkozunk sokszor,inkább neten beszélünk és inkább anyukám ismeri nagyon rég(ne értsétek félre,nincs és nem is volt semmi közöttük)...engem is ismer 5 éves korom óta. Mostanában én is beszélek vele elég sokat. Barátok lettünk. Mindig meghallgat,add tanácsokat stb..(főleg hogy elég depis személyiség vagyok stb..)mindent tud rólam,nagyon kedvel. De...az utóbbi napokban még többet beszélünk. Majdnem egész nap,néha késő estig is. Kevés barátaim vannak. Pedig mindenki mondja hogy nagyon szép vagyok,okos stb...de a barátaim azert megválogatom. Na de mindegy is. Az a helyzet hogy mostanában mintha úgy vettem volna észre hogy többet érez irántam...mondjuk azt tudom hogy soha nem használna ki vagy ilyesmi mert sírt is a múltkor mikor mondtam hogy össze törtek a szívem stb,és mondta hogy egy ilyen lányt ki képes megbántani..meg akor a múltkor mondta nekem hogy úgy megölelne meg ilyenek..meg folyton szokta mondani hogy mennyire szép vagyok. Amúgy ez a pasi 45 éves,van egy 12 éves nagyon aranyos kislánya és egy felesége aki szintén nagyon aranyos,anyukám is jól egyezik vele de elfognak válni.. reménykedem hogy azt fogjátok mondani hogy csak beképzelem hogy szerelmes belém vagy valami. Mert nem is az esetem.

2021. ápr. 6. 00:11
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
94%
Kövezzetek meg, de szerintem normál esetben egy nős apuka nem trécsel sokat cseten az ismerős tini lánnyal. Lehet, hogy nem szerelmes, de valamit akar.
2021. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
62%
Azonnal szüntesd be a vele való beszélgetést.
2021. ápr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem kövezlek meg. Ezért írtam hogy nekem "gyanus" a dolog.
2021. ápr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
77%

"Kevés barátaim vannak."

"szép vagyok, okos"


Az vagy, aranyom, az vagy. 😂

2021. ápr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
#22 miért is?! Semmi olyat nem csinált,és nem is tudok megszüntetni vele minden kapcsolatot mert családi barát.
2021. ápr. 6. 00:54
 26/50 A kérdező kommentje:
#24 nagyon vicces...amugy nem is én mondtam ezt hogy szép vagyok és okos hanem mások szokták mondani,én nem is tartom magam annak. És igen,kevés barátaim vannak. Ezzel mi a gond? Ha nem tudsz normális választ adni inkább ne írj.
2021. ápr. 6. 00:56
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
Legyél óvatos. Fiatal vagy, és naív is.
2021. ápr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim válasza:
86%
Nem olvastam végig, így lehet, hogy ismétlem magam, de kérlek szüntesd meg vele a kapcsolatot és beszélj erről édesanyàddal. (Csak néhány évvel vagyok idősebb), de a te korodban én sem érzékeltem, hogy miért tartják az ilyesmit furcsának a felnőttek... Aztán manapság ahogy velem egykorú lányokkal beszélgetek, nagyon sok hasonló sztorit hallgatok, aminek sajnos nem lett jó vége... Kérlek fogadd meg a tanácsát azoknak, akik óvni akarnak, még ha nem is látod, hogy mitől.
2021. ápr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 Savlekotő ***** válasza:
100%
Légy résen..
2021. ápr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
90%
De, kislány, csinált olyat. Nőként beszél veled, ami egy kicsi korod óta téged ismeri, 25 évvel idősebb családi baráttól abszolút nem helyénvaló! És az utolsó válaszaidból ítélve hiába hangoztatod te, hogy nem az eseted (hát ne is legyen az!), bizony élvezed a hízelgését. Korodbeli társakkal kell megbeszélni a szerelmi ügyeidet (ha nincsenek barátaid, hát tegyél róla, hogy legyenek!), nem egy apádkorú férfival.
2021. ápr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!