Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznél, és hogyan reagáln...

Mit éreznél, és hogyan reagálnál arra, ha édesanyád azt mondaná Neked hogy az volt a legrosszabb döntés az életében hogy Téged megszült?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 18:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Amikor rossz napja volt az Anyukamnak, akkor ezt a szoveget mindig elmodta, talan attol felt, hogy elfelejtem.

Legeloszor nagyon meglepett es nem mondanam, hogy nagyon boldog voltam, de aztan mar igy alltam hozza, es csak azt vartam, hogy felnott legyek, es elinduljak a sajat eletemet elni. Es igy is tortent,megkoszontem, hogy felnevelt es kulonkoltoztem, es megteremtettem a sajat kis

eletemet.

2010. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%

Hogyan reagalj? Nem tudom hany eves vagy, de probald meg csendben elfogadni, hogy ne legyen nagyon vita belole. Mint az En esetemben is tortent,hogy Anyu egyedul nevelt

Bennunket, s amikor kimerult volt, akkor jottek ezek a szovegek, s ma mar, hogy En is Edesanya vagyok, igy jobban attudom erezni azt, hogy a sajat szulom mit erezhetett annak idejen.

Probalj Neki segiteni, s probalj a kozelebe kerulni es probald meg nyugtatni. Aztan En mar ezt felnott fejjel tettem meg, de igy mar jo baratok lettunk.

2010. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mit csnáltál, ami miatt ezt mondta?
2010. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem velem, most hívott a barátnőm, azt mondja összevesztek, most van útban idefelé. Nem tudom mit csináltak, de csúnyán megsértődhetett ha azonnal idejön :(
2010. aug. 20. 18:52
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
én meg azt tudtam meg h engem el akart vetetni.meg h lefeküdtem az apámmal.
2010. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló:"meg h lefeküdtem az apámmal". Ez azért kicsit durva.A kérdezőnek meg annyit, hogy talán valamit rosszul csináltál ami neki sem esett tul jol.Még soha nem mondott ilyet?
2010. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
"meg h lefeküdtem az apámmal." Hogyan hogy nem tutsz róla??
2010. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
mintha a gyerek tehetne róla hogy megszületett.mien felfogés ez?akkor nem volt baj mikor lefekütt az apáddal? én is voltam gyerek és most anya de nálunk ilyen soha nem volt pedig nálunk is voltak és vannak bajok de a gyerekre soha nem mondjuk azt hogy" legrosszabb döntés az életében hogy Téged megszült" beteges felfogás és szégyen egy anyától! akkor kérdem én mien anya az ilyen?
2010. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én már jó öreg vagyok az enyim meg azt mondta,hogy útál.Na ezt megjegyeztem egy életre.Szerintem mert apámra hasonlitok,meg annak az anyjára,s állandóan veszekedtek ,vagy 50 évig.Én pedig mindent ráolvastam s nem szerette az igazságot hallani.Mondtam neki,hogy úgy hazudsz,hogy az már pófátlanság.Felénk nem is volt olyan hajde nagy anyai szeretet,meg az unokák se nézték semmibe,mert azok is rájöttek ,hogy ködösit.Ha rákérdeztem,hogy ez,vagy az hova lett a szobából,letagadta,hogy nem is volt olyan.Csodálom,hogy apám kibirta mellette annyi ideig.A sógornőmet utálta,s hangot is adott neki.Ja mert azért szűlt,mert apám annyira akarta.De jóformán az apai nagyszülők neveltek,gardiroztak,szerinte azért,mert a mama kisajátitott magának.Én is kaptam már hideget,meleget,de nem hagytam magam eltaposni az biztos.
2010. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Semmit. Már semmit. Nem szeretem az anyámat, ő sem engem. Ennek gyakran hangot is adott. Régebben rossz volt, főleg amikor gyerek voltam, de már túl vagyok rajta. Most 29 éves vagyok, több mint 4 éve nem találkoztunk. Amúgy ő is csak a társadalmi elvárások miatt szült gyereket.
2010. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!