Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nem akar nekem ruhákat...

Anyum nem akar nekem ruhákat venni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szögezzük le, kiskorú vagyok. Van munkám, de a covid miatt nem dolgozhatok. Mindig mondja, hogy van egy csomó ruhám, hordjam azokat. Mind kicsi vagy nagy rám vagy szakadt. Nem érti meg. Mindig azt hajtogatja, hogy én csak a pénzt szórom. Direkt megnéztem. 2db farmerem és 3 pólóm van ami ténylegesen jó rám
2021. ápr. 7. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Újabb tini hiszti.
2021. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Mutasd meg neki egyesével hohy szakadtak vagy nem jól rad.
2021. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
21%
XDDDDDDDDDD bár ez lehetne a legnagyobb problémám az életben :D
2021. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Semmit.
2021. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

"Van munkám, de a covid miatt nem dolgozhatok."

De igen, dolgozhatsz, csak nem azt, amit korábban.


"Mind kicsi vagy nagy rám vagy szakadt. ... 2db farmerem és 3 pólóm van ami ténylegesen jó rám"

Akkor mégsem mind kicsi vagy nagy vagy szakadt...


"2db farmerem és 3 pólóm van ami ténylegesen jó rám"

És hányat szeretnél felvenni egyszerre? :)))

2021. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
39%
Most a vírus idején egyébként sem tudsz menni sehova, úgyhogy mindegy, hogy mi van rajtad, meg úgyis van 2 db farmered, azokat felveheted többször is egy héten, és majd ha újra fogsz dolgozni, majd lesz pénzed új nadrágra.
2021. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy az ilyen leszóló kommentelők megnézném mit tennének ilyen helyzetben.. Először is nézd meg anyádnak hány ruhája van, és ha neki sokkal több felhozhatod azt is. Amúgy még szerencsés is vagy mert a szakadt és a nagy ruhák most nagyon divatba vannak. Amúgy javaslom hogy nézzetek el egy turkálóba, NEM szégyen ott vásárolni, olcsó, és ki lehet fogni egész szép darabokat
2021. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

"Először is nézd meg anyádnak hány ruhája van, és ha neki sokkal több felhozhatod azt is"


Erre nálam mondjuk reflexből az lenne a válasz, hogy a saját penzedbol azt veszel, amit akarsz, az enyémet ne oszd be.

Mondom ezt úgy, hogy nálunk a lányomnak több ruhája van, mint nekem. Rossz stratégia a támadás meg a "neked több van" duma. Az anyja nem növi ki a ruháit, esélyes hogy ki se szakítja, nem egy szezonban hordja őket.

2021. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

"Van munkám, de a covid miatt nem dolgozhatok."

És neki van munkája? Dolgozhat? Eddig is dolgozhatott? Nem csökkent a járvány miatt a család bevétele? Nem nőttek meg a kiadások? Nem borult fel az élet, ami miatt neked, már-már felnőtt embernek is vissza kéne fognod magadat?

2021. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

En szulokent voltam a madik oldalon. Lanykam azerint semmi ruhaja mit folvegyem, szerintem rohadt draga a ruha es dugig a szekrenye.

Megmondtam ok pakolja ki a nappaliba az osszes ruhajat es szepen probalja fol elottem mindet es mutassa meg a lukas, szakadt stb reszeket. Ami valoban kicsi, tul nagy, sose veszi fol, szakadt mehet az egyik kupacba, a madikba a jo ruhak. Aztan ujratargyaltuk.

Ami pedig valojaban jo volt ra, de nem volt kedve hozza (fu ilyet senki nem hord), meg kellett neten hirdetni fb csopiban...mar ha hibatlan volt)

A proba vegerekiderult tenyleg csak 3 farmerja van es nem 14, de igy legalabb azokat kikujazta es elfertek a jo cuccai. Igen utana hajlando voltam venni neki meg nehany goncot.


Te is felajanlhatud anyudnak, hogy szepen kiszortirozod a ruhataradat es megmutatod melyik mennsire kicsi vagy gaz vagy kinyukt,lukas es mi az ami meg jo. Felajanlhatod hogy ami meg hordhato lenne de masnak, azokat megprobalod eladni vagy beados charity boltba vagy szegenyeknek elajandekozod persze ha rabolint. Szeri tem ha latja nem csak rinyalsz hanem bizonyitod is nincs ruhad es elmondod praktikusan mit szeretnel es azok hol a legolcsobbak, vagy akar felajanlasz erte valami kis extra hazimunkat vagy plusz otosoket tanulasban, akkor garantaltan szivesebben vasarol neked.

2021. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!