Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nem akar nekem ruhákat...

Anyum nem akar nekem ruhákat venni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szögezzük le, kiskorú vagyok. Van munkám, de a covid miatt nem dolgozhatok. Mindig mondja, hogy van egy csomó ruhám, hordjam azokat. Mind kicsi vagy nagy rám vagy szakadt. Nem érti meg. Mindig azt hajtogatja, hogy én csak a pénzt szórom. Direkt megnéztem. 2db farmerem és 3 pólóm van ami ténylegesen jó rám
2021. ápr. 7. 17:45
1 2
 11/13 anonim válasza:
97%
Szia,nekem ugyan ez a bajom, de az utolsó szerintem jót mondott én ezt csináltam és én is kaptam pár rucit még. Egyébként most nyitottak a boltok, szerintem azért tudsz venni pár cuccot, ha muszáj. :) (bocsi ha nem volt túl hasznos a válasz)
2021. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
31%
Ez csak a szokásos szidjuk a szülőket-hiszti. :(
2021. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

10-es nagyon jót írt!

Én is azt mondom: anyukád előtt próbáld fel az összeset, akkor mindketten látjátok, melyik jó, melyik nem. A végén a jókat összegzitek, és megbeszélitek, miből kell venni újat.

Benned viszont legyen belátás, hogy hátha valamit indokolt lenne venni, de itt és most nem telik rá. Mert ilyen is van. Meg lehet beszélni, hogy 2-3 hónapon belül ki tudja-e anyukád szorítani a rávalót, vagy nyáron, amikor már biztosan tudsz dolgozni, megkeresed a rávalót. Vagy megmondja, mekkora összegig tud áldozni rá, te meg körbenézel, hogy mit tudsz annyiért venni.

2021. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!