Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen asszonnyal, van ismerősötök akinek ilyen az anyja?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akinek, az anyja egyfolytában linkeskedik. Értsd ez alatt, amikor szült nem ment el dolgozni, otthon ült egész nap, sem tanulás sem más amibe belekezdett volna, majd mikor a gyerek 15-16 éves volt akkor kezdte el a munkát de az is ilyen minimálbéres raktári, de a munkahelyén a mai napig rendszeresen hazajár, mert neki fáj a feje, rosszul van stb de ez persze otthon elmúlik már, hiszen szereti az itókát is rendesen. A férjét folyamatosan gombolja le pénzel, ha meg mondják neki, hogy nyugdijba sose fogsz igy elmenni akkor megvan sértődve.


Emellett rendszeresen elkölti azt a pénzt is amit a férje ad neki, hitele van amiről nem tudni semmit mire költötte el és még sorolhatnám napestig.


Kérdésem adott mit lehetne tenni egy ilyen link emberrel? Egyáltalán érdemes kezdeni valami ha ennyi év után is ilyen birka vagy inkább hagyják úszni a saját sza*ában? Csak mert az nem lesz opció később hogy a gyerek meg a párja eltartsa majd abban biztos vagyok.



2021. ápr. 15. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem a te anyukad/feleséged akkor mi közöd hozza? Nekem nagynéném ilyen, nem dolgozik, fejfajasra fogja stb, de a férjet nem zavarja, es megteheti hogy otthon legyen. Nyilvan en is nezek, hogy ez mi, de semmi közöm hozza. En se dolgoznék csak sajna nekem muszaj.
2021. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
"van egy ismerősöm akinek az anyja egyfolytában linkeskedik"- értsd terelés, mert mégsem irhatom ki Kis Aamanda, Budapest, 55 éves nem??
2021. ápr. 15. 20:38
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Értettem hogy ismeros. Ezert mondom hogy se nem anyád, se nem feleséged, akkor nincs jobb dolgod mint ezen pattogni hogy o mit csinal?
2021. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Mi közöd hozzá? A férje meg a nő dolga..
2021. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Téged ez azért zavar, mert ő megteheti. Te meg gürizel. Ha elb@ssza az életét, az az ő és annak a baja lesz, aki ehhez asszisztál. Neked semmi közöd hozzá.
2021. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem te tartod el, onnantól semmi közöd hozzá. Ez ilyen fa.szbúk betegség, hogy azt hiszed mindenki dogához közöd van??
2021. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

1. semmi kozod hozza

2. az kerdesed kozepen irtak szerint a ferje eddig is eltartotta (vagy belezavarodtal a kamu tortenetbe...?)

2021. ápr. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen történeteket mindig fenntartással kezelem. 15-16 évig nem dolgozott. Ok, tehát a férjével egyetértésben háztartásbeli volt. Ez pontosan miért fáj neked? A hazajár a munkahelyről meg egyértelműen kamu, már rég kirúgták volna.
2021. ápr. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
#8: szerintem tipikusan az a helyzet, hogy vannak a kérdezőnek információmorzsái, és abból összerakott magának egy komplett történetet...
2021. ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

"...van ismerősötök akinek ilyen az anyja?"


Gőzöm sincs, hogy melyik ismerősömnek milyen az anyja, mert nem az én dolgom. Ahogy a tiéd sem!

Ez kizárólag a férj-feleség ügye, még rokoné sem.

2021. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!