Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Én ezt már nem...

Róbert dávid kérdése:

Mit csináljak? Én ezt már nem bírom.

Figyelt kérdés

Tehát anyukámmal élek, és skizofréniaval meg depresszió epizód al diagnosztizáltak. Sokat veszekszem vele. Elkezdek sajnltatni magam hogy nekem milyen rossz soha nem volt barátnőm megy ez naponta fel órát és anyukám már könyörög hogy hagyjam abba ezt. Én tényleg nem sajnaltatna magam és sirnek valamikor naphosszat ha tudnék jobb eletminoseget elni. Szóval nem érdekel már az egész én csak azt szeretném hogy edesanyukam ne kerüljön elmegyogyba miattam. Ne mondjátok hogy szedjem magam össze 30 éves leszek pár nap múlva. Szedem azokat a szarokat is de nem használnak kapok depo injekciót azse igazából. Vannak jobb hullámaim amikor jó kedvem van de legtöbbször ingerült és szár kedvű vagyok. Így idővel egymásnak esek anyukámmal azt meg nem akarom :'(. Én nem bízok a gyógyszerekben hogy azok csodaszerek lennenek

15 éve vagyok beteg és semmilyen gyógyszer se segített rajtam igazán. Mit tegyek?



2021. ápr. 22. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Kellene,egy férfi az életbe .
2021. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ne add fel. Akard hogy meggyogyulj.
2021. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy jön le anyukád az egyetlen kapcsolatod. Ha stresszeled magad és mindennap a fejedhez vágod ezeket, nyílván nem lesz jobb a helyzeted. Egy pszichológus szerintem sokat tudna ezen javítani, illetve a társaság sem ártana.
2021. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj el sétálni a természetbe, a friss tiszta levegő sosem árt, ott ki tudod beszélni magad, a fák társaságában meghallgatásra találhatsz. Nem mellesleg a bogyók nem tesznek boldoggá. Ha ennyire nem akarsz a nyomorodban megfulladni, akkor lépj ki a nagyvilágba, ismerj meg másokat, ismerd meg a világot. Nem kell itt hisztériázni, de ha már tényleg nem bírsz magaddal, akkor nyelj le egy kis lsd-t. Apropó, ha már erdőről beszéltem, menj ki két hétre egy erdő kellős közepére, és csak olyan dolgojat vigyél magaddal, amikkel életben tudod tartani magad (kaja-pia, meleg ruha, hálózsák...) és persze olyan dolgot is amivel megölheted magad (penge, idegméreg...). A lényeg, hogy legyél el saját magaddal, szóval semmi telefon, könyv vagy egyéb szir-szar. Ha tényleg úgy érzed, hogy cudar világban élsz és semmi értelme, hogy éljél akkor öld meg magad, ha pedig úgy döntesz, hogy vissza mész a civilizált világba, akkor meg ne panaszkodj és éld az életed, amíg lehetséges.

"Millió apró tükörben láthatod magadat,/ hisz olyannak látod a világot, amilyen Te vagy" (Hamvas Béla)

2021. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1.feltűnt hogy férfi a kérdező?? már a nevéből ítélve XD
2021. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg egy asszony .
2021. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Anyukád már könyörög neked, hogy ne kínozd már, de te vagy, aki nem bírod? Ember, pedig szedd össze magad! Akard összeszedni magad! Ezt nem lehet ép ésszel elviselni...
2021. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vedd be a gyógyszereket továbbra is(tipikus tünet depisnél hogy megkérdőjelezi a gyógyszert) és járj el pszichológushoz is. A gyógyszer önmagában nem elég,de gyógyszer nélkül a pszichológus sem elég...
2021. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Keress szakembert. Pszichológust és ne pszichiátert. Az interneten is találsz vagy a háziorvos ajánl.
2021. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg egy jó kineziológust ajánlanék inkább.
2021. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!