Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rakjak az ajándékcsomagba?

Mit rakjak az ajándékcsomagba?

Figyelt kérdés
A SZÜLEIMNEK KÖZÖSEN EGY NAGY KARÁCSONYI CSOMAGOT SZERTNÉK CSINÁLNI... mit rakjak bele az alap dolgokon kivül mint a csoki, mogyoró, bor...
2008. dec. 5. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Kàvéznak?

Akkor egy màrkàsabb csomag kàvét.

Méz,amit lehet nagyon szép üvegben kapni.

De ha ajàndékra ,jobban mondva nem ehetöre gondoltàl,akkor tehetsz bele vàsàrlàsi utalvànyt,igy ök azt vesznek aminek igazàn örülnek.

Sajnos sokat nem tudok ajànlani,mivel érdeklödési kört nem emlitettél!

2008. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Apukádnak javasolnék bele borotva hab,arc szesz,Anyukádnak parfüm esetleg tusfürdő(ezt mind2-en tudják használni)
2008. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)
2008. dec. 5. 22:32
 4/8 A kérdező kommentje:
vásárlási utalványt hol tudok beszerezni?
2008. dec. 5. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valassz ki egy uzletet, ahova szeretnek mondjuk a szuleid bevasarolni jarni, es kerdezd meg, van e vasarlasi utalvany. Ha van, akkor vegyel ott.

Vagy ujitsal, hogy ne mindig ugyanabba a boltba menjenek, kerdezz korbe tobb boltot, es valasszal a boltok kozul. Mar szinte mindenhol van vasarlasi utalvany.

2008. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem vásárlási utalványt ajándékozni szülőknek nem az igazi, mert ez olyan, mintha pénzt adnál, csak meghatározod, hol költheti el. Gondold el, hogy pénzt adsz a szüleidnek karácsonyra... Elég fura, nem?

Ha maradandót akarsz, akkor mondjuk képkeret családi fotóval, bortartó a borhoz, könyvet is tehetsz bele, mondjuk egy szép albumot, ami a képek miatt lehet érdekes, így ez mindenki érdeklődéséhez passzol.

2008. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék a vàsàrlàsi utalvànynak,azt vennék amit akarok.

Jobb,mint a kész ajàndék.

Én pl kaptam szülinapomra egy pàr baby zoknit....

Mit kezdjek vele?

Vagy hobbim a parfüm gyüjtése.

De miért kaptam pont szülinapra férfi parfümöt,holott nö vagyok?

Meg bon-bon-t ami alkoholos,és azt nem szeretem.

Szoval,igenis jo ötlet az utalvàny szerintem.

2008. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
88%
Utalvány szerintem se jó ötlet, akkor már inkább mozi-színház vagy koncert jegy vagy esetleg valamilyen bérlet 2009 évre.
2008. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!