Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja ezt a nagymamám...

Miért mondja ezt a nagymamám mindig?

Figyelt kérdés
Ha nagymama valamelyik rokonával vagy bárkivel jó viszonyban lesz nagyon barátságot kötnek mindig mondja”Nem én rajtam múlik a kapcsolat hanem pl a Csillán, Marikán, Ilonkán” szóval mindig azt mondogatja nem ő rajta múlik egy kapcsolat hanem a másik félen.. na de ő se szent ő is hibázhat egy kapcsolatban akkor miért mondja hogy nem ő rajta múlik
2021. ápr. 23. 07:08
 1/7 anonim válasza:
91%
Nem képes felelősséget vállalni a tetteiért, döntéseiért, hibáiért. Sokkal egyszerűbb mást okolni, mint saját magunkat, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnénk.
2021. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem mondod neki, hogy mama, ennyi idősen már illene tudnod, hogy egy kapcsolat (akármilyen) mindig két emberen múlik?
2021. ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az van amit az egyes mondott , de ne idesíts ezzel , mert már öreg úgyse fog változni ( tapasztalat)
2021. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem öreg. 59 éves
2021. ápr. 23. 07:29
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem képes felelőséget vállalni, mást sokkal könnyebb hibáztatni
2021. ápr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett majdnem mindenkit lepontozni?
2021. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Szerintem senki nincs lepontozva


(5-ös voltam)

2021. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!