Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor ereztetek szukseget...

Mikor ereztetek szukseget elkoltozni a " csaladi feszekbol" es vegul mikor sikerult ezt kivitelezni? 21/F

Figyelt kérdés

#költözés #mamahotel #csaladifeszek
2021. ápr. 25. 07:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Mindig is...

Érettségi után egyetemre mentem, akkor. De "rendesen" diploma után.

2021. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Igazából 15 évesen már elköltöztem volna, ha ez bárhogy lehetséges. Végül 19 évesen sikerült érettségi után, külföldi egyetemre jelentkeztem.
2021. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
18 éves koromban azonnal menekültem. Bántalmazott gyerek voltam. :(
2021. ápr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Jo csaladban nottem fel, persze voltak kamaszkori kilengeseim, meg nagyobb vitaim veluk, de kesobb belattam, hogy igazuk volt akkor is. 20 evesen ott hagytam az egyetemet, mert rajottem, hogy nem nekem valo szakma, amit valasztottam, utana megcsinaltam tobb okj-s kepzest, elkezdtem dolgozni, majd kimentem kulfoldre 21 evesen, ekkor koltoztem el igazabol, szoval laktam es dolgoztam 1 evig kulfoldon, utana alberletben is kb masfel evig, most mar sajat kis hazunk van parommal. Nem egeszseges a mamahotelben ragadni, azota is tartom veluk a kapcsolatot, vagy mi megyunk, vagy ok jonnek 2-3 hetente.
2021. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

En 14 eves korom ota menekulnek :(

De ilyen arak mellett nem sok esely van sajat hazra egyedul, szoval gozom sincs mikor lesz kivitelezheto a sajat elet megkezdese.

Annak orulok, hogy legalabb fix allasom van.

2021. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
A 18.szülinapom után 1 héttel munkába álltam, akkor már szerettem volna, pedig normális családban éltem. De ugye akkor még nem lett volna miből megélni albérletben, hisz semmi pénzem nem volt. Így 25 éves koromra tolódott végül.
2021. ápr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Ferjem 26 evesen vett lakast,ekkor koltozott el, en ekkor 21 voltam, 23 evesen koltoztem hozza veglegesen.
2021. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
19 évesen költöztem el egyetemi kollégiumba. Akkor még számomra korai volt, 1-2 évvel később éreztem azt, hogy már nem is szeretnék visszaköltözni.
2021. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
20 évesen, és végül 23 évesen sikerült végre lelépni, akkor kaptam olyan munkát, ami hosszú távra szólt :)
2021. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

19 evesen koltoztem el az erettsegi utan 2 hettel, szoval azonnal.

A kapcsolatom egyebkent nagyon jo a szuleimmel, egyaltalan nem menekultem, viszont 16 eves korom ota dolgoztam, mert szerettem a munkat es szerettem volna hamar onallo lenni, es a sajat fizetesembol gazdalkodni. Felretettem eleg sok penzt 3 ev diakmunka alatt, parkapcsolatom is volt mar egy par eve, igy ossze tudtunk koltozni amint befejeztem a sulit.

2021. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!