Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire érzeketlen a pasim,...

Ennyire érzeketlen a pasim, vagy én "varok" el túl sokat?

Figyelt kérdés
Ma Mikulas van es tudom, hogy nem vagyunk mar gyerekek , de megleptem a paromat egy kis mikulassal es egy virgaccsal a cipojebe, ahogyan en gyerekkent kaptam ma reggelre.Egyszeruen , mintha eszre sem vette volna, kiontotte a cipojebol es elment.Ugyanez volt a szulinapjan , feldiszitettem a lakast , kapott tolem ajandekot(amit tonkre tett) es egy tortat , amit en keszitettem es nem azert , de orulten finom lett. Szinte ra sem hederitett,raadasul mi munkamba kerult mindez. Forditva persze nem kapok szinte semmit.Egyeb alkalmakrol ne is beszeljunk. De ez azert eleg rosszul esett most is. En varok el tul sokat , vagy o ennyire erzeketlen ? Elegge elkeserit.
2008. dec. 6. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én nő vagyok, és úgy gondolom, hogy az érzelmeket nem csak ajándékokban lehet kifejezni. Persze nem volt szép a párodtól, hogy nem veszi figyelembe az igyekezetedet, de ezt még nem kell a világvégeként felfogni. Mindenképp beszéld meg vele, hogy neked ez rosszul esett, több figyelmet szeretnél. Ennek ellenére szerintem, ha jól meg vagytok a pároddal, érzed a mindennapokban, hogy szeret téged, megvéd, bizhatsz benne, egyszóval a méltó társad az élethez, akkor nem kell kétségbeesni. Beszélgess el vele, és deritsd ki, miért történt ez.
2008. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos a legtöbb pasi ilyen. Na, hogy mondjam, azok a pasik, akik még a hagyományos értelemben a "férfias" férfiak. Az enyém is ilyen:) Néha nagyon elkeserítő. Most héten gyártottam őrjöngve a miki-csomagokat az ő unokahúgainak meg az ismerőseimnek, nézi a kis csomagokon a feliratokat, mindegyikre ráírtam ugye a nevet, egyszercsak megkérdezi: magadnak nem csináltál?

Egyik születésnapomra szakácskönyvet kaptam tőle, ne tudd meg hogy kiborultam.Szerintem -a páromból indulok ki- máshogy fejezik ki a szeretetüket, pl kiviszik a szemetet, kiteregetik a ruhát, reggel behozzák a kávét, ilyesmi. Nem vársz sokat, máshogy vannak összerakva.JA, tortával is jártam így, a barátnőmmel 2 napig csináltuk, baromi jól nézett ki, evett belőle egy szeletet, másnap semmit, kérdésemre, h nem ízlik-e a torta, azt felelte, dehogynem, de náluk ennyi úgysem fogy el, a végén a kutyák fogják megenni. Most már szeretné, hogy süssek neki, de egy nagy macit!!!Próbálj vele beszélni erről, de az a helyzet, h nagyon változni nem fog.

2008. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én férfi vagyok és kicsit kétségbe esve olvastam az előző két választ, hogy "mi" ilyenek vagyunk férfiak. Én úgy érezem nem vagyok ilyen, ha a párom meglep valamivel pl mikulásra a cipőbe teszi az ajándékot (én ugyan úgy tettem neki) láttam hogy oda tette és reggel együtt örültünk neki ha megláttuk. Szerintem nem az összes férfi ilyen aminek leírtátok én legalább is nem. Én ha kapok valami ajándékot ami néha nem is tetszik akkor is úgy csinálok mintha tetszene mert tudom akkor örül annak hogy eltalálta az ízlésemet. Sokszor nem is azt kellene néznünk nekünk férfiaknak hogy mit kapunk, hanem az igyekezetet, hogy mi munkával is járt az egész. Azért vannak "rendes" férfiak is! Még ha nem is sok de azért van!
2008. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát,én nő vagyok és szerintem nem vársz el sokat. én rettentően kiakadnék és sírnék is,ha a párom ilyet csinálna. Biztos,hogy működik még a kapcsolatotok? Ha igen,és ez az egyetlen bajod vele,akkor beszéld meg vele a dolgot,mert szerintem ilyet nem teszünk azzal,akit szeretünk
2008. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi egxforma.

Az enyémet,néha figyelmeztetni kell,de mnindig viszonoz mindent.

Legutobb épp nem volt pénz szülinapomra,de ajàndék helyett ö fözött nekem,plussz néhàny édességet vett(édesszàju v.ok.)

Én veszek neki rendszeresen valamit,és mindig volt annyi tisztelet benne,ho^gy megköszönje,pedig nem egy romantikus tipus.

Persze vannak rossznapjai is,olyankor nem nagyon tud örülni,de utolag mindig elnézését fejezi ki.

2008. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, 11:48as vagyok!

Tény, hogy vannak rendes férfiak is, de mindegy. Mi nők azért találunk kivetnivalókat, ha kell, ha nem. Egy barátnőm pl mindig kapott valami meglepit a pasijától, néha csak úgy besurrant a szobájába, nyomtatott feliratokat hogy "szeretlek" meg ilyesmik, kiragasztgatta. A barátnőm a végén már azt mondta, jó-jó, nagyon cuki, de kifogyasztja a patront a nyomtatójából, meg megírhatná kézzel. :)

Mondom, én kaptam már szakácskönyvet, ették kutyák a szülinapi tortát, de imádom a párom, és az egy dolog, h nem ismeri el, nekem ezek a dolgok mennyire fontosak, attól függetlenül még minden nap kimutatja "férfinyelven" hogy mennyire szeret.

Kedves kérdező! Ne keseredj el! Gondolkozz, h az ünnepeken kívül milyen a párod. Próbál-e segíteni, háztartásban például, elhoz-e valahonnan kocsival, beállít-e néha egy tábla csokival, szóval keress olyan dolgokat a mindennapjaitokban, ami már természetesnek számít. Na mert ezek azok a dolgok, amikkel ő kifejezi, hogy szeret.

2008. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

nem érzéketlen, hanem csak más a szeretetnyelvetek :) segítsetek egymással megismertetni, mire van szükségetek :)

olvassatok testbeszéd és szeretetnyelv könyveket

2008. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

mi megbeszéltük,h csak vmi apróságot veszünk Mikulásra.ez általában édesség szokott lenni.én még a hét elején szóbahoztam,és mondta,h ő már megvette.tök aranyos volt,kaptam egy dobozos csokit,örültem neki,mert imádom a csokit,meg persze,h nem felejtette el.

Beszélj vele,miért ilyen,de ha ilyen a "stílusa" sztem nem nagyon tudod megváltoztatni.

2008. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok,koszonom a valaszokat. Az elso valaszolonak : Nem gondolom azt , hogy "megvenni" kene a szeretetett, nem is ezt csinaltam , egy apro mikulas nem kerul sokba es a virgacsot en keszitettem faagbol, mert itt nem lehetett kapni, vagy legalabbis en nem talaltam. Tehat meg sajat keszitesu dolog is volt benne. Ezt csak "kedvessegnek/figyelmessegnek" szantam. A tortat is en keszitettem es azzal sem arattam nagy sikert, kb ugy , ahogyan a 3. valaszolo irta, "ez nekunk sok". De csak ilyen formam volt, most mit csinaljak , sussek szulinapra muffint ?!?!? Az eleg kicsi lett voltna? Eleg sokban kulonbozunk (az unnepek teren) pl. karacsonyra neki mindig mufenyoje volt. Amit en nem birok, mert az nem "igazi" szamomra.Romantikusnak sem romantikus.De ma reggel pl. kaptam kavet az agyba. Aranyos , csak ... Talan az , hoyg kulfoldon nott fel, mas kulturaban, de ekkora kulonbseg nem lehet.Szerinem ez tipus kerdese.Azt hiszem be kell latnom, hogy o ilyen. Jah , megprobaltam vele megbeszelni. Azt mondta , hogy nem vette eszre , azt hitte , hogy a kutya beletette megint a cipojebe a jatekat! Hm... Nah most erre mit mondjak ?!?!?
2008. dec. 7. 09:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem a 3. , hanem a 2. valaszolo! :)
2008. dec. 7. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!