Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjetek megfeletkezne a...

Ha a férjetek megfeletkezne a házassági évfordulóról, mivel lehetne titeket kiengesztelni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Én próbáltam egy nagy csokor rózsával, de nem jött be, mert a fejemhez vágta. Másnapra megnyugodott. :)
2021. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyit nem jegyzel meg a mai okostelefonos világban akkor viseld a következményeket
2021. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Semmivel, mivel nem problémáznék rajta. Magam se vagyok egy évforduló-számon tartó típus, álszent lenne ha hisztiznék mert ő elfelejti. Amúgy ha az lennék, én közös programnak örülnék, nem tárgyi ajándéknak. De te tudod milyen típusú a feleséged, az élményt, vagy a kézzel fogható dolgokat szereti-e jobban.
2021. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Mi mindig azon röhögünk, hogy a 8 év alatt egyikünknek se jutott még eszébe az adott napon. Mindig utólag csapja fejbe magát valamelyikünk (volt hogy 2 hét múlva), hogy basszus, évfordulónk volt - igen, elég szórakozottak vagyunk mindketten 🤭

Érdemben nem tudok válaszolni, bocsi.

2021. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
en is elfelejtettem egyszer a parommal az evfordulonkat, nem haragudnek miatta.
2021. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Én szoktam elfelejteni...Nő vagyok. Tehát nem lennék dühös.
2021. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

A házassági évfordulót mi valahogy nem tartjuk. Pedig jó volt minden. Nem veszünk semmit és van hogy meg sem említjük. Így alakult.

Születésnap, névnap, karácsony viszont fontos. Biztos hogy tepernie kellene valami igazán jó ajándékkal. Egy jó program vagy nagyon odavág ajándékkal.

2021. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Hat, valami jó kis program ,meg egy nagy akciózas szóba jöhet🤩
2021. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Egy helyesírási szótárral.
2021. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

idén covid oltásra mentünk és a Facebook miatt jutott eszünkbe, hogy tényleg házassági évfordulónk van XD

Elmentünk egy gyorsétterembe és ennyi, mert őszintén nem volt akkor még nyitva semmi(terasz stb.) mi a fenével tudtunk volna ünnepelni? Első pár évben fontos az évforduló aztán idővel egyre lényegtelenebb lesz.

2021. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!