Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod szeretni a gyereket, ha...

Tudod szeretni a gyereket, ha nem szereted az anyját?

Figyelt kérdés

Tehát mindez rokonságon belül van. Adott a rokon nő, akivel nem jó a kapcsolat, (az mindegy, miért), és lett egy kisgyereke, majd rá egy évre még egy. Én járok hozzájuk, aranyosak, ragaszkodóak a gyerekek (persze nem sokszor megyek, csak szülinapon, és amúgy kb. kéthavonta egyszer). Nővérem viszont egy az egybe elzárkózik, ő azt mondja, ha nem szereti az anyát, ő a gyerekeket sem tudja kedvelni sem.

Kinél hogy alakult ez? (Csak egy példa, utált sógornő kisgyereke, stb.)



2021. máj. 1. 12:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ez gyerek függő.

Ja...nem vagyok egy ütyürüpütyürüjajjkisbabaaaa...

Ha cuki jófej, aranyos, le tudom kötni valamivel és együtt jól szórakozik,akkor nem érdekel ki az anyja.Ha viszont nem tudok vele mit kezdeni,akkor nagy ívben elkerülöm.Akkor is ha számomra kedves személy az anyuka.

2021. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
*együtt jól szórakozunk,azt akartam írni,1es voltam
2021. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Az az igazság, hogy akikat nem kedvelek a családban, azokat elkerülöm. Így a gyerekeiket is maximum látásból ismerem. Egy rokon van, aki erőszakosan, hetente sokszor pakol fel képet a közös családi chat csoportba a babájáról. Inkább némítottam a csoportot. A gyereket még nem láttam élőben, de nem is igazán érdekel. Nem vagyok egy babázós típus. De alapjáraton azt mondom, hogy a gyereket nem kell elítéli a szülők miatt.
2021. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Én semmilyen gyereket nem szeretek, akárki az anyja.
2021. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Én pont így vagyok,ha anyuka miatt nem láthatom a gyerekeket,mert nem jövünk ki jól,nekem nagyon rossz..olyan rokon is van akinél sajnálom a gyerekeket,hogy nem is tudják milyen jó soruk lenne nálunk. Sokat összejárnánk néhány rokongyerekekkel,gyerekemmel játszanának,ha kivehetném a képből a szülőt..
2021. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyén függő. Ha mélyen magamba nézek, a sógornőmet ki nem állhatom. Lusta, rátarti, ostoba nő. A 3. gyereke viszont egy tünemény kislány. Nagyon édes, cukkancs, kis 4 éves és távolról sem emlékeztet az anyjára. Nem tudom kire ütött a családban, de az anyjára biztos nem. Önálló, határozott, tevékeny és humorérzékkel született, független személyiség és ez már 2 éves korában is látszott rajta. Imádom.


Ugyanakkor ott van a saját unokaöcsém aki vér szerinti rokonom és nem bírom elviselni. Annyira taszít, hogy egyszerűen nem találok rá szavakat, egy légtérben sem bírok lenni vele. Max. 2 órát bírok ki vele, utána mennem kell, mert szörnyen idegesít a viselkedése, az hogy a végletekig el van kényeztetve, követelőzik, hisztizik és beszólogat a felnőtteknek. Ha nem az történik amit ő akar akkor pokollá teszi a hangulatot és mindenki álljon vigyázba ha ő akar valamit.


Én értem, hogy még gyerek, de ahogy viselkedik...nos azzal sajnos már nem lehet mit kezdeni, 10 éves, a szülei tették ilyenné, igazoltan nárcisztikus - pszichológusi vélemény van róla. Én csak egyet tehetek a saját és a saját gyerekem mentális egészségünk érdekében. Minnél kevesebb időt töltünk vele.

2021. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig tudnam szeretni amig nem veszi at az szulei stilusat de mivel nem latogatom igy nem alakul ki kapcsolat inkabb, mert nem akarok talalkozni kin beszelgetni az anyjaval, se a még gázabb (okoskodos bekepzelt arrogans apjaval. Es nem sikerult ugy menni hogy ne legyen ott
2021. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Stefan91 válasza:
23%
Ez most milyen kérdés, tudod szeretni a csokidarabokat, ha nem szereted a sztracsatellát? Nem, más gyerekét akkor se igazán, ha szeretem az anyját. De ez Én vagyok...másnak nincs gondja ezzel lehet.
2021. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2021. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
#7 Vagy nagyon hülye vagy, vagy szándékosan trollkodsz.
2021. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!