Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságnak számít egy ilyen...

Házasságnak számít egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Férjemmel 10 éve házasodtunk össze. kb. 4 éve semmiféle szexuális kapcsolat nincs köztünk. Egyáltalán nem kívánja a szexet. Se simogatás, sem egy érintés, sem egy szeretlek semmi.... Orvosnál volt, de nem váltotta ki a gyógyszert. Nagyon rosszul érzem magam így, vagy túl reagálom szerintetek?
2021. máj. 2. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Szabad kérdezni milyen idősek vagytok?

Beszéltetek vagy beszélgettek erről? Elmondtad neked hiányzik és fontos az intimitás, a sex?

2021. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Savlekotő ***** válasza:
73%
Szex nélküli házasság,mondjuk ő lehet szexel csak nem veled.
2021. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

A férjed biztos, hogy dönget valakit! Ne gondold, hogy 4 éve nem lát pnát!

Kövesd a példáját! Neke d is vannak igényeid! Ha a helyedben lennék, én lefeküdnék velem!

2021. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

szerintem nem megcsal, mert akkor azért néha legalább reggel hozzám bújna, de semmi...

50 évesek vagyunk egyébként. Próbáltam többször szóbahozni, de azt sem akarom, hogy ráeröltessem magam

2021. máj. 2. 12:24
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Heti mennyi szexet igényelsz?

És a férjed?


Miért nincs már 4 éve semmi,mit mond olyankor ? Egyszerűen hozzábujsz és azt mondja bocs nem


Férfiak 50 évesen is ugyan olyan kanosak mint 17 évesen

2021. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát nézd. Ez nem ráerőltetés, kommunikáció, de én biztosan közölném párommal, ha nem hajlandó változtatni ezen, a hozzá állásá, megerőltetni magát, akkor váljanak el az útjaink. 🤷‍♀️
2021. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Jogilag házasság, egyébként meg már csak egymás mellett éltek. A szex hiánya egy dolog, de hogy nem beszélitek meg egymással a dolgokat, és nem vagytok őszinték, ez sokkal rosszabb...
2021. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Pedig a gyógyszert kiválthatná. Ez a bizonyíték ,hogy nem is akar téged.
2021. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Házasságnak, szarnak, de akkor is.
2021. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#5 ez nem feltéttel igaz...

Kérdező mennyire ismered a férjed? Nem lehet hogy fejben van valami probléma nála?

2021. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!