Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre két feleségem?

Lehet egyszerre két feleségem?

Figyelt kérdés
Arrra gondoltam hogy kettő biszex lánnyal együtt éljek, milyen jó lenne már.. :D

2021. máj. 2. 21:09
1 2 3 4
 31/35 Tepfal ***** válasza:
100%
Én pánszexuális (biszex) vagyok (28N) és el tudok képzelni ilyen helyzetet, de elég kicsi rá az esély, főleg mert elég fogalmatlannak tűnsz. Egyrészt attól, hogy valaki biszex, még egyáltalán nem biztos, hogy nem monogám, sőt, a biszex emberek többsége monogám. Tehát alapból csak olyan biszex lányok jönnek szóba, akik nyitottak poligám kapcsolatra. Emellett az is kell, hogy nemhogy egyikük, de mindkettőjük belédszeressen, vagy legalábbis elfogadjon 3. partnerként. Egy poligám kapcsolat csodálatos tud lenni, de mindenképpen sok idő- és energiabefeketetést, nagyon jó kommunikációs képességet és érzelmi érettséget igényel, amivel szerintem te (még) nem rendelkezel.
2021. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
84%
Először azt hittem h apám írta ki azt a kérdést LMFAO
2021. máj. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
74%

Van ilyen híres kapcsolat. Thetrifectalove - keress rá instagarmon/youtubeon/tiktokon. Ha beszélsz angolul ők sokat beszélnek erről.:D

Én el nem tudnám képzelni, hogy legyen még egy nő a kapcsolatomban. Elég az asszony hisztije mikor rossz napja van.😆

2021. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
66%
Egyet sem tudsz kielégíteni, hagyd meg őket egymásnak, istenbarma.
2021. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem lehet. Két nővel élhetsz együtt, de csak ha ők is akarják.
2021. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!