Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túlzás ez egy kicsit?

Nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

A párom miután nálunk volt anyám kérésére mindig ki kell takarítanom az egész emeleti fürdőszobát, mert a tesóm is ott fürdik.

A mosdót nyilván használja, letusol és teljesen igényes személyről beszélünk.

Ezt a takarítást úgy érti, hogy az összes tusfürdőt,szekrényt kipakolni és körbekefélni, mosni, domestosozni letörölgetni.stb

WC-t nyilván alap dolog kitakarítani, eddig is megtettem, de minden héten nekem kicsit túlzás ezt az egészet megcsinálni.



2021. máj. 3. 12:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

A vírustól fél ennyire, vagy ez valami kényszerbetegség nála?

Egyébként de, túlzás.

2021. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
87%
anyád vagy beteg és hipohonder vagy nem bírja a párodat és kötekedésből teszi ezt. lehet, hogy ezzel el akar érni valamit. pl olyasmit hogy legyen ebből eleged/elegetek és magatoktól döntsetek úgy, hogy többé nem lesztek nálatok. egy szóval vagy manipulál vagy csak szimplán hipohonder. nem tudom melyik a jobb, de az biztos hogy anyád infantilis. jól elküldeném a ....... tudod hová. az ilyen ember ne válalljon gyereket ha még maga is az
2021. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Fóbia? Vagy anyád nem szívleli a palidat és így próbál zsarolni sakkban tartani.

Nálunk,is volt ilyen mikor a férjem udvarolt és nálunk volt,és belenyúlt a hűtőbe anyám padlót fogott .

Miért ,nyúlt bele ?

2021. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Tesód teljesen egészséges? Nincs semmi immunrendszeri betegsége vagy bármi? Mert ez esetben tényleg beteges. Vagy miért érdekli, hogy a tesód is ott fürdik?
2021. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Tepfal ***** válasza:
95%
Kérdezd meg először a húgodat, hogy ő ezt szükségesnek tartja-e. Ha nem, akkor nem hivatkozhat anyukád arra, hogy miatta kell kitakarítani (feltételezem a húgod sem kisgyerek, ha igen, akkor más a helyzet). Utána kérdezd meg anyukád, hogy miért tartja ezt szükségesnek. Én egy az egyben rákérdeznék, hogy ezzel szeretné-e jelezni, hogy nem látja a párodat szívesen, mert nekem eléggé úgy tűnik. Ha így van, azzal sajnos nem tudsz mit csinálni, hiszen az ő lakása, te feltételezem felnőtt vagy, a párod pedig vendég nálatok. Ha tudtok, találkozzatok máshol vagy költözzetek össze.
2021. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
18%
Nem hinném hogy ezen ki kellene borulnod. Ha nehezedre esik, ne aludjon ott a párod.
2021. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
74%
6-os, a 2-es vagyok. Pont erről beszéltem és pont emiatt pont oka van kiakadni. Összegezve a dolgot, a saját gyerek boldogságának szándékosan az útjában áll. A lehető legrosszabb választ adtad. Ha nem tudod felmérni a helyzetet akkor ne adj tanácsokat másoknak. Minden szavad tömör primitivitás. Választ adsz valamire, amiről fogalmad sincs. Ez nem arról szól, hogy hol aludjanak nyugodtan. Azért nem hinnéd, hogy ezen ki kéne akadni mert egyáltalán nem is érted miről van szó. Ez pont egy olyan dolog, amin nagyon is ki kéne akadni. Inkább ne kommentelgess sehová mert ennél már csak bonyolultabb kérdések vannak és te még ezt sem érted
2021. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
17%

Kedves unintelligens 7!


Primitív vagy magad. Először is majd én eldöntöm melyik kérdésre akarok válaszolni. A te véleményedre ebben épp nem vagyok kíváncsi.


Nem, nem kell kiakadni azon, ha az anyam azt keri, takaritsak ki a párom utan. Nekem mondjuk eleve evidens is lenne, kerni se kellene. Mondjuk én nem vagyok igénytelen

2021. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Tepfal ***** válasza:
87%

Hát 8-es én sem értek veled egyet. Szerintem egy felnőtt embertől elvárható, hogy közölje, ha valakit nem lát szívesen a lakásába. Ha nem akarja, hogy a lánya barátja ott aludjon, akkor ezt vállalja fel - az ő lakása, joga van eldönteni, hogy ki lehet ott. Ha viszont megengedi, akkor mi értelme ezeknek az extra szabályoknak? Igényes ember egyébként is eltakarít maga után, illetve ezen túl rendszeresen "nagytakarít". Ha ezek egyébként megvannak, miért is kellene mindig nagytakarítani, amikor a lánya barátja ott alszik? Ez nonszensz és sértő. Ha maguk után nem kell minden nap nagytakarítani, akkor utána miért is kell?

Ez tehát szerintem mindenképpen olyan dolog, amit érdemes a családon belül megbeszélni. Inkább bújjon ki a szög a zsákból, ha az anyuka igazából azt szeretné, hogy elköltözzenek, csak nem meri felvállalni. Ha nem erről van szó, biztosan tud arra magyarázatot adni, hogy miért kéri ezt. Végső soron, mivel az ő lakása, azt kell tiszteletben tartani, amit ő kér, ettől még a kérés nem racionális.

2021. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

#8 és minden vendég után szerilizalod a klotyót, csapokat, kilincseket?


Beteg dolog.

Volt szomszéd, a gyerek születése után kapott rá a hipóra, először csak a lakáson belül, aztán a közös folyosó szakaszon.

Aztán megkért, hogy kevesebbet mászkáljunk az utcára.

A végén az anyját is lemosta hipóval, ha be akart menni.


Vagy ilyen az anyád, vagy nagyon utálja a pasidat, csak nem meri kimondani.

2021. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!