Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túlzás ez egy kicsit?

Nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

A párom miután nálunk volt anyám kérésére mindig ki kell takarítanom az egész emeleti fürdőszobát, mert a tesóm is ott fürdik.

A mosdót nyilván használja, letusol és teljesen igényes személyről beszélünk.

Ezt a takarítást úgy érti, hogy az összes tusfürdőt,szekrényt kipakolni és körbekefélni, mosni, domestosozni letörölgetni.stb

WC-t nyilván alap dolog kitakarítani, eddig is megtettem, de minden héten nekem kicsit túlzás ezt az egészet megcsinálni.



2021. máj. 3. 12:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%

10!


Ha itt alszik és használja a fürdőszobát, képzeld kitakarítok előtte és utána is. Tudod, a hotelben is így szokás, nem véletlenül.


Tepfal!


Ti látjátok bele azt, hogy nem szívesen látja a pasit. Hetente egy szer kitakarítani azt a fürdőszobát, amit hárman használnak, ebből egy a kérdező, egy meg a pasija azért nem rabszolga munka, hanem teljesen normális rendfenntartás.....

2021. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Tepfal ***** válasza:
96%
#11: De itt nem arról van szó, hogy hetente kell takarítania a fürdőszobát, az egy teljesen racionális kérés. Hanem arról, hogy függetlenül attól, hogy mikor takarított, ha a partnere ott van, újra ki kell takarítania. Tehát pl. hiába csinál nagytakarítást szombaton, ha vasárnap ott alszik a barátja, vasárnap újra nagytakarítást kell csinálni. Másrészt miért kellene hetente nagytakarítást csinálni? Te hetente kipakolod az összes szekrényt és kitakarítod? Nem arról van szó, hogy a vécé vagy a fürdőkád legyen takarítva - ami nyilván alapvető.
2021. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13%

Nem attól fél anyád, hogy a húgod teherbe esik, ha abban a kádban fürdik, ahol a párod megmosta magát?

Fel kéne világosítani!

2021. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
58%

12-es, hagyd már. 11-es nem tud szöveget értelmezni. Nem tudja, hogy a kád kimosás-fertőtlenítés nem ugyanaz, mint hogy a fürdőszobai kisszekrényből kipakolja az összes tusfürdőt, szappant, fogkrémet, kitörli hipós szivaccsal a a szekrényt, visszapakol, kívülről is lehipózza a szekrényt, stb...stb...

11-es, tényleg ilyen h...e vagy, vagy csak eljátszod?

2021. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

11nek

Igen a hotelbe igy csinaljak ahol 50 ember megfordul egy heten, napi szinten meg helytol fuggoen 10-20. Ott a furdo nem csak a furdesre van. A hotel kicsit mas szinten van LOL.


Nalunk sosem volt ilyen ha hazavittem a paromat, elotte nagytakaritas es kesz. Nem igenytelen, mocskos, budos emberekrol beszelunk akik utan hipozni kell a furdot, utana miert kene tisztitani?

2021. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem tudom. Nekünk alap heti szinten így takarítani a fürdőszobát, akkor is ha nem volt senki idegen. Mégis a fürdőszobáról van szó, ami párás, nedves, ideális hogy megtelepedjenek rajta a bacik, penészgombák. Nem érzem túlzónak a heti egyszeri fertőtlenítést.
2021. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
32%
De, tudok szöveget értelmezni. Nektek is megy? A kérdés utolsó mondata: "WC-t nyilván alap dolog kitakarítani, eddig is megtettem, de minden héten nekem kicsit túlzás ezt az egészet megcsinálni."
2021. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
16%

15!


Napi szinten nem fordul meg neked 20 ember a legforgalmasabb hotelben sem egy szobában, de ne zavarjon.


Láthatóan nagy ignaz igénytelenség, ha a heti egyszeri alapos takarítással probléma van....

2021. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
4%
Meg jo hogy en turizmuson vagyok es ismerem a hoteleket de nyugodtan megkerdojelezhetsz. Nem csak ilyen kis magyar cukimuki hotelek vannak am:)
2021. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

17

Minden héten akár pár naponta is kitakarítom a kádat és a WC-t. Ha kell körbetörölgetem a mosdókagylót is.

Az EGÉSZET gondoltam túlzásnak. Pl olyan helyeket ahol a szekrény legnagyobb zugában ahol a borotvát tartjuk, azt is súroljam ki, amit párom még életében nem nyitott ki vagy nyúlt hozzá.

2021. máj. 3. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!