Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legalább...

Mit tegyek, hogy legalább regisztráljanak az oltásra a nagyszüleim?

Figyelt kérdés

71 és 73 évesek.

Szentül megvannak győződve, hogy ez a vírus egy kitaláció, nincs itt már semmi. Amikor elkezdődött, mamám akkor is azt mondta, hogy ezt repülőről szórták ránk és Magyarországon azért nem volt olyan súlyos a helyzet, mint pl. Olaszországban, mert hogy Orbán Viktor jóban van a kínai vezetéssel...

A családban rajtuk kívül már mindenki be van oltva, sikerült még márciusban soron kívül hozzájussunk. Ők akkor is azt mondták, hogy inkább bezárkóznak örökre a házba, de nem fogják maguknak beadatni. Meg hogy ne menjünk hozzájuk, mert hogy mi visszük majd oda a betegséget...


Még annak is örülnék, ha legalább bezárkóznának. De nem, mamám az ügyintéző, ő jár heti kétszer bevásárolni (végigjárja az Aldit, Lidlt, Interspart, mert mindenhonnan más a finom...). Jár a bankba, postára, fodrászhoz, kozmetikushoz is. Masszőr jár hozzájuk. A barátnőivel is heti kétszer minimum találkozik. Ráadásul a legjobb barátnője kertszomszédjuk, és még januárban büszkén meséli nekem, hogy ők most jöttek haza a férjével 3 hetes nyaralásból, de karanténban vannak, amíg meg nem jön a negatív tesztjük, viszont milyen jó, hogy van egy kisajtó a kerítésnél, mert ő így bármikor át tud menni hozzájuk és fel sem tűnik senkinek. Hát ja, baromira jó, hogy azt sem tudja, covidosok-e, ő meg ott beszélget velük naphosszat...


2021. máj. 4. 12:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Semmit.
2021. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik ők ezt eldöntötték, szerintem semmit sem tudsz tenni.
2021. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az előzővel, semmit. Mindenkinek saját döntése!!
2021. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
32%
Szüleid (vagyis a gyerekük) sem tud hatni rájuk?
2021. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, őszintén, semmit. Felnőttek, ha elkapják akkor max reménykedj, hogy nem szenvednek.
2021. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
43%
Örülj, hogy a nagyszüleid még ilyen frissek szellemileg!
2021. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%

Semmit. Felnőtt emberek, majd ha úgy érzik szükségük van rá,akkor regisztrálnak.

Nagymamád egy talpraesett nő, szerintem el tudja dönteni hogy mire van szüksége a te beleszólásod nélkül is.

Értem, hogy félted, de akkor is egy felnőtt embert nem kényszeríthetsz olyan dologra, amit nem szeretne!

2021. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
45%
Lehet csak ártana nekik az oltás... Inkább óvd őket, figyelj az egészségükre, segítsd őket a hétköznapokban amikor tudod:)
2021. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%
Hát figyelj, én a nagyszüleidnek adok igazat. Amúgymeg a saját egyéni döntésük, semmi közöd hozzá.
2021. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
63%
Vidáman élik a nyugdíjas éveiket, miért kell ilyen sz@rokkal piszkálni őket?
2021. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!