Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha adódna lehetőség rá,...

Ha adódna lehetőség rá, beházasodnál közismert ember családjába?

Figyelt kérdés
Nem feszélyezne az, hogy ismert politikus, vagy médiaszemélyiség, esetleg művész lenne apósod vagy anyósod? Vagy szereted azt a pörgést, amiben ezek az emberek élnek, szívesen mozognál köreikben?
2021. máj. 4. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha beleszeretnék az illetőbe, akkor ez az egész már mindegy.. de úgy általánosságban elmondható, hogy én mindig kerültem annak a lehetőségét, hogy ez megtörténhessen.
2021. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Hmm, nehéz kérdés.Hát, igen, vágyok rá szeretem is a pörgést.Csak logikusan belegondolva rájövök, hogy inkább nem.Olyan undorító dolgok folynak a médiában annyi kamut hírsztelnek és annyian őrülnek bele ebbe, hogy inkább, kösz nem.Nem kellenek a luxus körülményel meg a közismertség, inkább élek csendesebb becsületes életet.
2021. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Csak azért hogy ismert legyek nem, de ha pont pl egy színész vagy divattervező (vagy mit tudom én mi) fiábavszeretbék bele, nem lenne kizáró ok.
2021. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Én ha egy mód van rá, kerülném az ilyen embereket. Nem szeretek a középpontban lenni. Az ismert embereknek a családjára is kíváncsi a sajtó, sokszor látni hogy akararuk ellenére is kikerülnek pl közös képek a családtagjaikról és a rokonaikról. Én ebből semmiképpen nem kérnék.
2021. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Lehetőleg nem. Elég introvertált típus vagyok, nehezen viselném a fokozott figyelmet.
2021. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, Bud Spencer pl. egész jól el tudta különíteni a magánéletét, nem volt kirakatban a családja, pedig mai napig óriási rajongótábora van. Van, aki tudja ezt jól kezelni és van, aki nem. Valószínűleg össze sem jönnék olyan emberrel, aki túlságosan a kirakatban él, függetlenül attól, hogy ismert ember vagy nem, én is osztok meg dolgokat, de egyrészt szűrök már láthatóságra is, másrészt nem osztok meg mindent az életemről.
2021. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ. Egy színész, festő, híres valaki lánya, rokona... akinek nincs köze politikához akkor nem gond.
2021. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Azért attól hogy egy közismert személy családjába házasodsz, nem feltétlen kerülsz be abba a pörgésbe. Talán az ország legismertebb néhány közszereplőjének a családját követi (nem úgy értem hogy mennek utána az utcán, hanem hogy a történéseket) a média. És azt tegyük hozzá, hogy ezen a házasság nem sokat változtat, akkor is meg lehet, ha csak együtt vannak, de nem házasok (sőt, valószínűleg arra a bulvársajtó jobban rámegy, hogy megint ki kivel katymatyol)


Most úgy őszintén: nézzünk meg egy közismert személyt, legyen mondjuk (most minden politikát félretéve) Müller Cecília. Ő most nagyon ismert, állandóan a TVben látni. Ki az a válaszolók közül, aki látta már (képen) a gyerekeit, esetleg a nevüket is tudja? Ki az aki az utcán felismerné őket? Szerintem alig vannak ilyenek, a házastársaikat meg végképp senki.


Ez a nyugati médiából jön át, hogy egy egész család életét figyeli a média (lásd angol királyi család) itthon ez nem jellemző annyira.

2021. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Csak ha szeretem az illetőt
2021. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretem őt, akkor igen. Minél jobban próbálnám kerülni a nyilvánosságát, de úgysem rám kíváncsiak, szóval ez gondolom nem lenne annyira nehéz.

Nem mondanék le csak azért valakiről, mert nem tudom, az anyja Madonna.

2021. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!