Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha adódna lehetőség rá,...

Ha adódna lehetőség rá, beházasodnál közismert ember családjába?

Figyelt kérdés
Nem feszélyezne az, hogy ismert politikus, vagy médiaszemélyiség, esetleg művész lenne apósod vagy anyósod? Vagy szereted azt a pörgést, amiben ezek az emberek élnek, szívesen mozognál köreikben?
máj. 4. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha beleszeretnék az illetőbe, akkor ez az egész már mindegy.. de úgy általánosságban elmondható, hogy én mindig kerültem annak a lehetőségét, hogy ez megtörténhessen.
máj. 4. 13:48
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Hmm, nehéz kérdés.Hát, igen, vágyok rá szeretem is a pörgést.Csak logikusan belegondolva rájövök, hogy inkább nem.Olyan undorító dolgok folynak a médiában annyi kamut hírsztelnek és annyian őrülnek bele ebbe, hogy inkább, kösz nem.Nem kellenek a luxus körülményel meg a közismertség, inkább élek csendesebb becsületes életet.
máj. 4. 13:52
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Csak azért hogy ismert legyek nem, de ha pont pl egy színész vagy divattervező (vagy mit tudom én mi) fiábavszeretbék bele, nem lenne kizáró ok.
máj. 4. 14:00
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Én ha egy mód van rá, kerülném az ilyen embereket. Nem szeretek a középpontban lenni. Az ismert embereknek a családjára is kíváncsi a sajtó, sokszor látni hogy akararuk ellenére is kikerülnek pl közös képek a családtagjaikról és a rokonaikról. Én ebből semmiképpen nem kérnék.
máj. 4. 14:29
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Lehetőleg nem. Elég introvertált típus vagyok, nehezen viselném a fokozott figyelmet.
máj. 4. 14:30
 6/14 anonim válasza:
95%
Attól függ, Bud Spencer pl. egész jól el tudta különíteni a magánéletét, nem volt kirakatban a családja, pedig mai napig óriási rajongótábora van. Van, aki tudja ezt jól kezelni és van, aki nem. Valószínűleg össze sem jönnék olyan emberrel, aki túlságosan a kirakatban él, függetlenül attól, hogy ismert ember vagy nem, én is osztok meg dolgokat, de egyrészt szűrök már láthatóságra is, másrészt nem osztok meg mindent az életemről.
máj. 4. 14:34
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ. Egy színész, festő, híres valaki lánya, rokona... akinek nincs köze politikához akkor nem gond.
máj. 4. 14:37
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Azért attól hogy egy közismert személy családjába házasodsz, nem feltétlen kerülsz be abba a pörgésbe. Talán az ország legismertebb néhány közszereplőjének a családját követi (nem úgy értem hogy mennek utána az utcán, hanem hogy a történéseket) a média. És azt tegyük hozzá, hogy ezen a házasság nem sokat változtat, akkor is meg lehet, ha csak együtt vannak, de nem házasok (sőt, valószínűleg arra a bulvársajtó jobban rámegy, hogy megint ki kivel katymatyol)

Most úgy őszintén: nézzünk meg egy közismert személyt, legyen mondjuk (most minden politikát félretéve) Müller Cecília. Ő most nagyon ismert, állandóan a TVben látni. Ki az a válaszolók közül, aki látta már (képen) a gyerekeit, esetleg a nevüket is tudja? Ki az aki az utcán felismerné őket? Szerintem alig vannak ilyenek, a házastársaikat meg végképp senki.

Ez a nyugati médiából jön át, hogy egy egész család életét figyeli a média (lásd angol királyi család) itthon ez nem jellemző annyira.

máj. 4. 14:42
 9/14 anonim válasza:
72%
Csak ha szeretem az illetőt
máj. 4. 16:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretem őt, akkor igen. Minél jobban próbálnám kerülni a nyilvánosságát, de úgysem rám kíváncsiak, szóval ez gondolom nem lenne annyira nehéz.

Nem mondanék le csak azért valakiről, mert nem tudom, az anyja Madonna.

máj. 4. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!