Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt apum és nagyon hiányzi...

Meghalt apum és nagyon hiányzik.(?)

Figyelt kérdés

Légyszi írjatok valami megnyugtatót, vagy valamit, ami esetleg kicsit felvidít.

Apukámról a következőket kell tudni: kicsit több mint 1 hónapja hunyt el, 63 évesen. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, annak ellenére is, hogy már 3.5 éve nem éltem otthon. Még így is szinte napi kapcsolatban voltunk, egy héten kb 6x írtunk egymásnak, 2-3 naponta meg felhívtam. Nagyon szerettem vele beszélgetni, ugyanis egy jólelkű, vicces, szerető apuka volt. Mindenről tudtunk, ami a másikkal történt, pl azt is, hogy aznap mit főztem, általában képet is küldtem róla, vagy ha rendeltem magamnak egy pólót, esetleg egy fali díszt a lakásba, rögtön lefotóztam neki, hogy lássa. Annyira pozitív személyiség volt, mindenre azt mondta, hogy nagyon szép, nagyon jó, ami velem kapcsolatos volt. Ő is mindig írt nekem, ilyeneket, hogy éppen mit csinál, mi a terve a napra, ha dolgozott még akkor is, tényleg állandóan beszéltünk, nem volt olyan, hogy ne tudtunk volna a másikról. Nagyon hiányzik nekem, elmondhatatlanul, ő volt az az ember akit a világon a legjobban szerettem és szeretni is fogok. Én még csak 23 éves vagyok, késői gyerek voltam, ezért sajnos nem adatott meg sok időnk. Nagyon szomorú vagyok, mindig ha látom, hogy valaki írt Messengeren, elszorul a szívem és azt gondolom, bárcsak apa lenne. Pedig tudom, hogy erre már nem lesz többé lehetősége, és ez teljesen felemészt. Nem gondolom, hogy bármikor is jobban leszek, nélküle nem bírom. Nagyon hiányzik és nagyon szeretem őt. Nála jobb apukát kívánni se tudtam volna, minden szempontból tökéletes volt.



2021. máj. 5. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudjuk hogy mi történik a halál után,mindenki fél tőle,amikor lehet egy pozitív dolog,kitartást!
2021. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Ez még jó darabig így lesz, hiszen nagyon sokat vesztettél, az életed nagyjelentőségű személyét. A gyászfeldolgozó csoportok segítenek kibeszélni, és hasonló érzelmeket átélő emberek közt támaszt találni.
2021. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudunk megnyugtatót mondani, természetes hogy hiányzik. Ezen csak az idő halványít, meg hogy megpróbálod tovább élni az életed, és arra gondolni, hogy ő is ezt szerette volna, vagy esetleg abban bíznod, hogy "valahonnan" tovább figyeli a sorsodat. Ezt már te választod meg.

De később be fogod látni, hogy ez a "nem bírom nélküle" csak egy jelenlegi érzés, ami elfog múlni. Lesz majd férjed, gyereked, akik ugyanúgy, mint most az apád volt, a legfontosabbak lesznek az életedben, és nagy valószínűséggel ők már életed végéig kitartanak veled, csak el kell jutnod hozzájuk.

2021. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!