Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy apám...

Mit csináljak hogy apám "nőcskéje" eltűnjön az életünkből? 16F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam leírom hogy mi van itthon, mert egyrészt jól esik kicsit "kibeszélni" magamból a dolgokat, másrészt érdekel hogy ki mit gondol erről, és ki mit tenne a helyemben.

Szóval én egy 16 éves fiú vagyok, apámmal élek és az új nőjével. Na most ebben az a vicces, hogy az a "nő" közelebb áll hozzám korban, mint apámhoz. 22 éves csajról beszélünk, apám meg 37 éves. Úgy néz ki ez a nőcske mint egy rib@***nc. Tipikus elkényeztetett hisztis p...cs@ aki apámmal csak a pénzéért van. (Tuti) Nekem mindig beszólogat, piszkál, meg pl tudja hogy utálom a cigit és a szagától is rosszul vagyok, ő csak azért is a házba bagózik meg a fejembe fújja. Komolyan néha úgy felidegesít hogy majdnem neki megyek...Apámmal már beszéltem erről de hidegen hagyta. Mondván "szeretik egymást" istenem ez olyan sablon mindenki megkattan ebben a korban?! Múltkor át szerettem volna hívni a barátnőmet, hogy kettesben lehessünk, de persze nem sikerült kivitelezni mert apám nőcskéje levágta a hisztit, hogy ide csaj ne jöjjön, ő pihenni szeretne, fáradt (elfárad abba hogy rohangál egyik műköröm szalonból a másikba xD) és nyugodtan akar otthon lenni. Kérdezem én, mi fáj neki abba ha átjön egy lány?! Nyilván ezt is rá hagyta apám...Mondom nem hiszem el kikészülök... Aztán már évek óta szeretnék kutyát, régen volt is de sajnos elpusztult. Megigérte apa hogy kapok egy kutyát...Felhoztam a témát hogy akkor honnan nézzünk kutyust, milyen fajtát stb...Erre később közli, hogy nem lehet kutyám mert az a csaj utálja a kutyákat és "ez csak nyűg lenne, időnk se lenne rá" pedig ez nem is igaz mindig gondoznám, etetném stb stb!!! De persze amit én szeretnék az senkit se érdekel!!!!! Apám vagy vak, vagy hülye. Múltkor hallottam, hogy lefeküdtek. Nagyon felment bennem a pumpa. Hogyan tüntessem el apám mellől?

Kérlek normális válaszokat írjatok! 16F



2021. máj. 5. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
93%

Húha szerintem légy türelmes és az idő majd megoldja.

Én ennél jobb koncepciót nem igazán tudnék mondani de roszabbat igen szerintem ne avatkoz közbe akkor csak neked lenne roszabb.

További szép estét.

2021. máj. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy. Majd apád rájön arra, amire rá kell jöjjön, és az alapján eldönti, hogyan tovább. Addig kénytelen vagy elviselni a helyzetet, vagy lelépsz, mivel apád szexuális életébe, hogy kivel él együtt, arra nem lehetsz hatással, amíg vele élsz, ő a gyámod, és ő rakja a kenyeret az orrod alá.


Ha neki most ez kell, akkor ez van. Majd te is leszel 37, aki 22 évesekre bukik.

2021. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim válasza:
96%

Szia!

Nem akarok tapintatlan lenni, de megkérdezhetem, hogy miért nem édes anyáddal élsz, amikor ennyi probléma van otthon?


Biztos nehéz lehet neked otthon, de nem hiszem, hogy tudnál alkalmazkodni, ehhez a környezethez, ha ilyen köcsög a nő, illetve azt sem hiszem, hogy meg tudnál tőle szabadulni, mert az apukádat elvakítja a "szerelem"(azaz egy szép fiatal lány akinek rossz szándékai vannak).


Azt írtad 16 vagy tudom, hogy kellemetlenül hangzik, de próbálj meg minél hamarabb a saját lábadra állni és elköltözni és addig is kerüld az otthoni levegőt amikor csak tudod(pl találkozz a barátnőddel nála vagy menjetek el együtt valahova).


Remélem jól végződik, kívánok sok sikert!

2021. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:

#4

Anyával nem beszélek, csak nagyon ritkán, mert nem vagyunk túl jóba...De köszönöm a válaszod, illetve a többiekét is.

Azért még írhat más is, szívesen olvasok valami jó tanácsot.

2021. máj. 6. 00:27
 5/80 anonim ***** válasza:
93%
Ki kell várni amíg vége lesz. Többnyire vége szokott lenni, az én apám is má a franc tudja hányadikat fogyasztja. Ebben többek közt az a szomorú hogy közben az én szememben nagyon lealacsonyodott. Szánalmasan viselkedik.
2021. máj. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos nem nagyon van beleszólásod hogy kivel fekszik össze az apád. Csak te jöhetsz ki rosszul a helyzetből ha nekiállsz vitázni.

Apád most elvakult a kiscsajtól, mindent neki akár megadni nehogy elveszítse.


Én a helyedben minél kevesebb időt töltenék velük otthon. Inkább a barátnődnél talalkozzatok, menjetek sétálni vagy menj át más barátaidhoz, vagy nagyszüleidhez ha lehet.


Ha van lehetőséged esetleg elköltözhetsz nagyszüleidhez pl?


Nagyon hülye helyzet, kitartást kívánok!

2021. máj. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom. Nem szép hogy apád nem veszi figyelembe mennyire zavar táged ez a nő, de lehet hogy neki most erre van szüksége. Én még nagyon fiatal vagyok és gyerekem sincsen de én is voltam együtt hasonló lánnyal egy fél évig. Depressziós voltam előtte, nagyon jót tett nekem ez a "kapcsolat". Komolyabb nővel nem működött volna, mert rossz érzelmi állapotban voltam. Mind a ketten csak kaptunk a dologból és egész nyugodtan váltunk el. Sokkal életvidámabb voltam utána. A lánynak pedig nem nagyon volt addig gondja az anyagiakra, jól érezte magát, bejárt a fősulira megbukni, stb... Bár lehet nem csak anyagi javakra hanem érzelmi fejlődésre is szüksége lett volna. Én ezt nem tudtam neki megadni.
2021. máj. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
18%

Te se hisztizel kevesebbet.. Nagyon ferfiatlan ahogy irsz, ne legyél ilyen pi**@s, hogy "falnak megyek" meg hasonlók.


A korkulonbseggel semmi gond, inkább azzal, inkább te születtél nagyon korán. 37 éves az apád, nem 50.


A csaj meg nem apád nocskeje, hanem párja, szerelme.


Miért kene örülnie neko hogy a te kis barátnőd atmegy? Menj át te hozzajuk, addigse vagy otthon.

2021. máj. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
69%
10: Szakadok.:-D Ment a like. Ha nem vicceltél akkor viszont komoly gondok vannak.
2021. máj. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
66%
#11 nagyon szeretem az özvegy fater és a kamasz lánya/fia és a gonosz mostoha bejön a képbe típusú filmeket :D
2021. máj. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!