Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol a családdal kapcsolatos felmérések, statisztikák vannak?

Figyelt kérdés

pl. aki kiegyensúlyozott családban él, az....

a googlet már próbáltam:)


2008. dec. 6. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mire vagy kíváncsi? Mert így elég nehéz neked statisztikákat mondani.
2008. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
konkrétan hogy hogyan befolyásolja a család egy ember személyiségének jellegét...hogy akik nehézségek között nőttek fel, azok félénkebbek stb..ilyesmik
2008. dec. 6. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ehhez nem statisztika kell, hanem pszichologus. Pl. ha megnezed Dr. Csernus Imre oldalat, akkor nagyon erdekes dologkrol olvashatsz. O, persze csak egy pelda a tobbi pszichologus kozul. De, mivel ok is foglalkoznak az ember belsojel, lelkivilagaval, ezert gondoltam, nezz meg egy pszichologus oldalat!
2008. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen statisztikák nincsenek sehol sem a világon. Ha erre vagy kíváncsi készíts egy jól megkomponált kérdőívet és azt töltesd ki min 100 de max 1000 emberrel, hogy reprezentatív legyen és akkor írhatsz róla szépen, keresgélhetsz összefüggéseket.

Olvasgathatsz ilyen esteseteket is pl pszichológusoktól, de azok szimplán csak eset tanulmányok ,hosszútávú következtetést nem lehet belőlük levonni.

2008. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!