Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknel a csaladban orditasig...

Akiknel a csaladban orditasig meno veszekedest szitott, hogy beoltatjak-e magukat, hogy kezeltek?

Figyelt kérdés
Ha mar pl. olyan mondatok is elhangzottak, hogy "almomban nem gondoltam volna, hogy ilyen ostoba vagy", vagy h "ha xy tudna forogna a sirjaban", "nem volt eleg, hogy xy meghalt" esatobbi. Kivarjuk, meg megnyugodnak ? Szakitsuk meg a kapcsolatot?
2021. máj. 8. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk apám üvöltözött, hogy már pedig nem fogja beoltatni magát, mert az méreg. Aztán mikor az egész család beoltotta magát, elgondolkodott, illetve belátta hogy oltási igazolvány nélkül majd kb semmit nem lehet csinálni, úgyhogy beadta a derekát.
2021. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Én anno a H1N1 oltást húztam-vontam addig, amíg egy családtag nem halt.

Azóta minden évben infuenza oltás, plusz covid, amint lehetett.

Tényleg úgy érzem, hogy képmuatatás lenne.

Szegény rokon szenvedett a kórházban, az életéért közdött, gyógyszerek, gépek...és én meg egy szurit ne tudjak elviselni?

Képmtatás volna.

És senkinek nem kívánom, hogy átélje a gyászt.

2021. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ostoba tahókkal nem tartom a kapcsolatot, legyen akármilyen közeli rokon.
2021. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Anyósomék ugyanígy vannak. Zsíros, többezer eurós fizetést adó állásuk van Ausztriában, és egy valóságos kastély, medencével, kemencével meg egy csodálatos grillparkkal egy vasi kis faluban,Magyarországon.

Ha rajtuk múlna, sose oltatnák be magukat, az egyetlen érv, ami miatt talán mégis megteszik, hogy előbb-utóbb (de inkább előbb, mint utóbb, és itt most nem évekről beszélünk) szorul a hurok az oltatlanul ingázók nyakán, és mindig tesztelni kell.


Ausztriában ugyan ingyen van a teszt,

2021. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
89%

Nálunk anyám pasija aki virus tagadó és oltás ellenes....folyamatosan szidja az országot és, hogy itt csak hazudnak nincs semmi járvány.

Tegnap beoltatta magát, mert kell neki papir,hogy bemehessen a zárt terekbe.

Konkrétan odament az orvoshoz,hogy adjon neki valamit és adja oda rögtön a papirt (védettségi ig.). Aztán azt se tudja megmondani melyiket kapta de már háborog,hogy majd csak postán küldik és addig nem mehet sehova, meg hogy nem is megy el a másik oltásra.

Szóval vannak tényleg nagyon BUTA emberek akiket csak az igazolvány érdekel és mehessen.

2021. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem veszekszünk. Nem próbálunk meggyőzni senkit. Egyszerűen nem találkozunk azokkal, akik nem oltatták be magukat.
2021. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
4 vagyok, miért lettem lepontozva...??? Na, ezért nem lehet itt komolyan venni az értékeléseket.
2021. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Tessék, én felpontoztalak.
2021. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk nem is az oltás a legnagyobb baj, hanem az érzelmi intelligencia hiánya. Apám imádja keverni a sz.rt és szítani a feszültséget (anyámat kibeszéli nekem, enhem kibeszél anyámnak, persze mindent szépen elferdítve, mert másképp nem lenne cirkusz). Én komolyan gondolkozom a kapcsolat megszakításán legalább egy időre.
2021. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki hülye aki nem normális.
2021. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!