Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lehetséges, hogy valakin...

Olyan lehetséges, hogy valakinek az anyja vagy az apja a testvére? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az evolúció miért nem alakult úgy, hogy családon belül ne lehessen szaporodni?"


Technikailag nem lehet, mert minél közelebb áll egymáshoz vér szerint a két szülő, annál nagyobb eséllyel születik valami problémával a gyerek, ami sokszor halálos.

2021. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

#3 vagyok. Nagyon szépen köszönöm a "megértést" és hogy "nem" lettem lepontozva.


Nem is értem hogy mire számítottam🙄



Amúgy családon belül lehet szaporodni csak szinte biztos hogy lesz valami fogyatékosság/rendellensség.

2021. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
#3 és #13 Őszintén szólva, semmi hasznos nem volt a válaszodban, én ezért pontoztam le. Annyit írtál hogy nem tudod, de amúgy hívő vagy és nem vallásos, ne pontozzunk le emiatt.
2021. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Olyan volt már hogy a nagymama hordta ki a lánya gyerekét. Akkor ott nem tudom mi a helyzet
2021. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Agnarr ***** válasza:
38%
#3 Nem biztos, hogy lesz, csak nagyobb az esélye.
2021. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, mint a Thébai mondakörben, amit Szophoklész, görög drámaíró örökített meg. Oidipusz király a saját tudtán kívül megölte az apját, Laiosz királyt, elvette az anyját, Iokasztét és négy gyermeket nemzett neki: Polüneikészt, Eteoklészt, Antigonét és Iszménét.

Vagy volt olyan 20 évvel ezelőtt a Kedves nővérkék című sorozat, amelyben egy orvos az ápolónő lányát megerőszakolta, s gyereket nemzett neki, aki szintén nővér lett. Mikor megtudta, hogyan fogant, begyógyszerezte magát, de megmentették.

2021. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
"A nagyját mi csináltuk, az apraját meg a nagyja." (Mondá a c kategóriás).
2021. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Hogy ha a Vampire Knightról beszélünk, akkor igen, lehetséges:D
2021. máj. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Elisabeth Fritzl esete az elsőre egy példa (ő anya és egyben féltestvér is).


Oidipusz király jó példa a másodikra (apa egyben féltestvér is).


A lényeg, hogy szülő-gyermek szexből születik gyerek.

2021. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így már értem :D
2021. máj. 9. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!