Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma én voltam a Mikulás. A...

Ma én voltam a Mikulás. A saját fiam és a barátja nem ismertek fel.5 évesek. Ilyen jó színész vagyok? Nem akarom elhinni!

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát azt nem tudom, hogy jó színész vagy-e.... :)

A 2,5 és 6 éves lányomnak ma a húgom barátja volt a miki, és ők sem ismerték fel. Lehet, hogy csak annyira hinni akarnak benne, hogy azért nem ismerik fel, nem?

2008. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Engem tegnap este megijesztett egy mikulás az úton, úgyh többé nem hiszek bennetek

:))

komolyra forditva szerintem lehetséges hogy jó szinész vagy:D

2008. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Gratulalok a szereplesedhez, igazi apuka vagy!

Remelem jovore is sikerul a szerepet eljatszanod!

Talan mar vallalhatsz plusz munkat is, jo penzert, ha ennyire jol csinalod!

Ugyes vagy, szia!

2008. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
A kisgyerek 5-6, ritkán akár 7 éves korig nem képes a részleteket látni, hanem az egészet csak. Vagyis nem figyel arra, hogy milyen a hangja, ismerős a szeme, vagy épp apa cipőjében van. Ő a mikulást látta, ő jött hozzá.
2008. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Szia. Nekem egyszer anyukám bátyja volt a Mikulás :))

Én felismertem, de nem mertem rákérdezni !!! Akkor nem is tudom miért nem kérdeztem meg, hülyének éreztem volna magam, hogy ha nem ő. Máig nem tudom biztosra, mert sosem kérdeztem meg. de szerintem ő volt, csak annyira mondták h nem hanem a mikulás h meg se mertem kérdezni. :DDD

De lehet jó színész vagy és ők még hinni akarnak benne:)


Azért ne bízd el magad, jézuskának szerintem még nem vagy elég jó :DDDD

2008. dec. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Teljesen atöltöztem, csizmam is volt. A fiam csak annyit mondott, hogy ez nem igazi Mikulas, mert müszakalla van.
2008. dec. 7. 07:57
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Mivel a 7 éves unokahugom sem ismerte fel (pedig egy ismerősük volt), én úgy gondolom, hogy a Mikulásban való hite még olyannyira erős, hogy nem akarja elhinni, ha a kortársai mást mondanak. De volt olyan kiscsoportos ovisom, aki felismerte az apukáját a piros ruhában.

Persze jó színész kell legyen a Miki, és gyermekszerető, mert másképp nem ér semmit.

2008. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi például az óvodában annakidején felismertük a karbantartót a bakancsáról, szóval a kicsik is látják a részleteket. De biztosan jól játszottad a szereped, ha nem ismertek fel.
2008. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
én mikor ovis voltam az unokatestvérem volt a Mikulás , én észrevettem és magamban azon gondolkodtam,h. tépjem-e le a szakállát :D :D végül nem téptem le,de tudtam,h. ő az :D és végig mosolyogtam xD
2008. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Dehogy gondolkodtál rajta, hogy letépd. Egy zabszem, annyi se ment volna fel a popsiba, úgy féltél tőle... Én is emlékszem, milyenek voltak ezek a Mikulásos sztorik, ott én csak sok sírást hallottam, hogy "Neee, neeeem akajoooook! Féjeeeek!"


Remélem, mikor (talán jövőre) eljő az idő, hogy én is a szülők oldalán álljak, akkor ott fogok röhögni magamban, és emlékezem, mikor ott álltam a kis béna kockás nadrágomban, és be voltam szarva, hogy oda kell mennem, és most mit mondjak neki? Hogy csókolom, vagy mi?...


Na, ezt az érzést kell a gyerekekben megtartani, nem megmondani neki (mert az én gyerekem orvos lesz, ezért mi két babatorna között gyakoroljuk a feng-shuit és a racionalitást) hogy nincs Mikulás...

2008. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!