Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a nevelő apámból!!...

Elegem van a nevelő apámból!! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Anyának miután apával elváltak lett egy új férje. 4 éve házasok. Eleinte nem volt vele különösebb gond, rendes volt. De már mióta kamaszodom (1-2 éve) fokozatosan egyre rosszabb a viselkedése felém. Mindenbe beleköt, anyát ellenem fordítja, és folyton balhét generál. Egyszerűen beleuntam. Ma hulla fáradtan hazajöttem az iskolából úgy hogy fájt a fejem és a torkom is, minden bajom van. Erre kivettem a hűtőből valami kaját, ledőltem a szobámba pihenni, erre mikor hazaérnek anyáék akkor anya férje nekem áll hogy ki van nyitva a hűtő ajtó és hogy én ezt hogy képzelem. Oké, be kellett volna zárnom, na de így leszidni valakit... Azt akarja hogy mindenbe megfeleljek, megszabja kivel mikor és hova mehetek el, rossz szemmel néz rám ha a fiúkról beszélek. Nem az apám, miért pofáz bele mindenbe?

2021. máj. 14. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%

Azért pofázik bele mindenbe, mert egy ge©i.

Jobban teszed, ha szarsz a fejére. Először nehéz lesz, de majd megszokod.

2021. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Hanna S ***** válasza:
28%
Talán kérdezd meg tőle miért csinálja, és beszélgess erről el vele amikor anyukád nincs ott
2021. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem az apád, de anyád férje, vele élsz, evidens hogy beleszól a dolgokba. Pláne ha egy ennyire hm nem okos 16 évesről van szó, aki a hűtőajtot se képes becsukni
2021. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Kiscsillag, te fogod televásárolni a hűtőt, ha megromlik minden amiatt, hogy nyitva hagyod az ajtaját?

Te fogsz új hűtőt venni, ha tönkremegy emiatt?


Tán kicsit oda kéne figyelni magad köré, és akkor nem lenne oka arra, hogy rád szóljon.

2021. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
A hutoert en is szolnek...
2021. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Kamasz vagy, azt hiszed te mindenkinél is okosabb vagy. Majd kinövöd.
2021. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
A hűtőért én is lebaxnálak. Komolyan, ennyire h...e vagy? Ötéves gyereknek is alap, hogy becsukja.
2021. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Szegény gyerek...
2021. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
69%
A hutoajtotol eltekintve nagyon aterzem a helyzetet, nekem is neveloapum van, es miota ugymond kamaszodom azota mintha mindenbe bele kene kotni. Volt hogy teljesen nornalisan valaszolok es mar szinte belekepzeli hogy uristen milyne hangszinnel szolok vissza, es ugyanez, hogy anyat probalja ramugrasztani. Nem szoktam hagyni magam igenis kiallok magamert ha ugy erzem nincs igazuk. Ez ilyen, nem tudsz mit csinalni, van hogy teljesne jol elvagyunk, de van hogy beropul valami es semmi se jo. 🤦‍♀️💁‍♂️💁‍♂️
2021. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

Nem az a baj, hogy szólt érte, hanem hogy hogyan... És le sem kell írni, el tudom képzelni.


Sajnos akinek az anyja/apja egy idegen embert ereszt a gyerekére, annak el lesz b*szva az élete.


Te nem számítasz és mindig csak másodlagos leszel, hiába vagy Te a gyereke annak a nőnek...


Azt próbáld megoldani, hogy a tanulmányi eredményeid ne romoljanak le, aztán amint lehet költözz kollégiumba!


Le leszek pontozva, de ez ne tévesszen meg! Ez az igazság...

Csak akik lepontoznak vagy nevelőszülők maguk is, vagy Ők a párjuk ilyen és tagadnak, tagadnak, de neked akkor is tudnod kell az igazságot!

2021. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!