Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Miért vagyok ilyen szeréncsetlen?


- [ ] 21 éves vagyok.. speciàlis iskolàba jàrtam a látás, hallássérültségem miatt..... egyik szemem vak mivel levált a retinám, másikra is 30%-ot làtok.... magas a vérnyomàsom is, emelett hallás sérült is vagyok, cukorbeteg.... D csoportos 87%os rokkant vagyok.... mellete 4 óràt dolgozom..... havi 151 ezer Ft a jövedelmem ami igen nemsok. Megy 60 ezrem a rezsibe a 90 megmarad költő pènznek. Szüleim elvàltak. Apàmmal nem tartom a kapcsolatot. Anyummal èlek. Làtom hogy a màsodunokatesóim (nagymama, nagypapa testvérének unokái) milyen egèszségesek, gazdagok..... szerencsések pedig a több mint fele igaztalan úton keresi a pènzt(bèlyegzenek, üzletelnek) mègis olyan boldogok minden. Csak èn vagyok így...... nem akad egy barátnő sem! A hívő rokonom szerint a Sátán oka ez, engem betegséggel megkötözött az ördög, meg a rokonaim is azert gazdagok mert rossz uton szerzik a pènzt ami satantol valo, ha Isten ennyire jo miert adott ilyennek? A hívők szerint nem szabad nemi èletet èlnem mert hazassag előtt bűn nade en ennyi betegséggel nem tudok csaladot feleseget vállalni orulok hogy haza erek a munkabol .... boldogtalan vagyok...:/ csak en vagyok igy a csaladban a tobbi unoka tesom mind egeszseges boldogok :/ pedig egyik se hívő sőt drogozik is némelyik megsincs semmi baja , en meg hivő is vagyok mégse segit az Isten


2021. máj. 15. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nincs isten. Ideje felébredni.
2021. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Lehet a vallas jo manko, tamasz, de amikor ilyen szinten korlatol az mar reg rossz.


Nem a satan miatt lettel beteg. Szerintem a satant az emberek talaltak ki, pont ezert, hogy rafoghassanak dolgokat, amikkel nem tudnak mit kezdeni, vagy nem ertik vagy csak nem akarnak erte felelosseget vallalni.


Az emberek tudnak csak gonoszak lenni.


Remelem, hogy valahogy rátalász a boldogságra.

2021. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
1594130165x sikerült megkérdezned....
2021. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Vigyázzatok mit írtok neki, mert hírhedt alak itt a gyk-n... Minden nap ontja magából a kérdéseket, és ha valaki olyat ír ami nem tetszik neki akkor trágár, nyomdafestéket nem tűrő stílusban kíván "minden jót" a válaszolóknak.
2021. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Bele kell törődni, sajnálom, ez van. A többi rokkant vagy fogyatékos ember sem jön fel ide ilyen megválaszolhatatlan kérdésekkel sajnáltatni magukat.

Szerinted mi tehetünk róla, hogy neked ilyen problémáid vannak, vagy honnan tudjuk?

2021. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
nincs isten
2021. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Látásból ismerek egy házaspárt, akik mindketten fehér bottal közlekednek, és van három gyerekük. Tehát nem kizárt a családalapítás sem. A 4 órához képest jó a fizetésed.
2021. máj. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vonulj zárdába, kolostorba stb... ott nem kell pénz. A szexen se kell gondolkoznod.
2021. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnàlom, hogy az előttem szólók nem tudtak normàlisan vàlaszolni a kérdésedre. Én most nem szeretném részletezni az én életem, de nekem példàul anya skizofrén, apa meg aspsrger szindrómàs, ezeket orvos mondta. Anya olyan àllapontban van, hogy évek óta speciàlis intézményben él, apu még nem, de neki meg tavasszal agydaganata lett, a fél szemére nem làt. Évekkel ezelőtt a végrehajtó elvitte a hàzunkat, a szüleim el is voltak vàlva. Van egy testvérem, de abszolút nem érdekli a sorsom, sőt, még ki is semmizett, kihúzta anyu alól is a maradék pénzt. Tönkretették a gyerekkorom, a vàlàs, meg anyu mindenféle alkoholista pasijai, az volt az első célom az életben, hogy elmenjek, önàlló legyek. Kifizettem màr hàrom hitelemet, még annyi visszavan... Ezek a pénzek azért kellettek, hogy egyedül is meg tudjak élni. Tizenévesen diàkmunkàztam, aztàn azóta mindig. Elvégeztem önerőből egy főiskolàt, most meg egy egyetemet. Van pàrom.


Tudod, 28 éves leszek idén... Sokàig a csalàdot, a szüleimet hibàztattam, hogy mindent tönkretettek, meg lehúztak körülöttem... A mai napig a fizetésemből fizetnem kell anyu ellàtàsàt, mert kevés a nyugdíja, amíg él... Apu is lerobbant, őt sem hagyhatom cserben.


Tudom, milyen érzés marhàra szenvedni, milyen, mikor minden nap az életedből egy rakàs sz.r. De mondok valamit! Ha màr itt vagy, akkor itt vagy. Ugyanannyi jogod van élni, mint mindenki màsnak. Hozd ki magadból inkàbb a legjobbat és a legtöbbet. Kezdj el élni, és örülni a legkisebb dolgoknak, ha kell, a napsütésnek, hogy zöld a fű, viràgoznak a fàk... Adjon erőt meg kitartàst az, hogy magadért csinàlsz mindent. Egy ponton túl ne legyél màr a körülményeid àldozata. Egy ideig mondhatja az ember, hogy mindent màs rontott el az életében, de nincs elrendelve senki sorsa. Igenis lehet sz.rból vàrat építeni, csak akarni kell. A kérdés csak annyi, hogy akarod? Itt az én példàm... Én is megcsinàltam, egyedül! És élek!!

2021. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ma 14:44vagyok. Még azt hozzàteszem, hogy tévedsz, ha azt hiszed, màsnak nincs problémàja. Persze igen, mindenkinek a maga baja a legrosszabb, és ez nem kell, hogy vígasztaljon, hogy màsnak is nehéz. Sosem màsokból kell kiindulni. Sokan vannak, akik tökéletesnek néznek ki, vagy az életük a Te szemeddel, de hidd el, màsnak màsféle gondja van. A szépség elmúlik, a gazdagsàgból is lehet adóssàg... Magaddal foglalkozz, mert szàmodra csak annak van értelme!
2021. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!